Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Bevett szokás alsós tanulókat...

Bevett szokás alsós tanulókat étellel jutalmazni?

Figyelt kérdés

Természetesen édességgel, pl. cukorka, csoki. Ezt mindenhol csinálják?


Ezen kívül van persze a klasszikus pontozás, de néha ilyeneket is kapnak.


2019. febr. 27. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, föleg, hogy nálunk nagyon komoly hangsúly van az egészséges étkezés és a fogápoláson. ìgy déleött édeset nem is vihetnek az iskolába, és a tanár sem fog venni nekik ilyeneket.

Van víz automata, ott töltik fel a kancsokat a gyerekek, és mindenkinek van saját pohara...

2019. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk futás felmérésnél volt ilyen, mindenki választhatott valamit, nyilván aki elsőnek ért be, az sokkal több mindenből tudott választani, mint aki az utolsók közt.


Nagyon utáltam, sajnos nem tudok futni, de kellett (veleszületett szívprobléma, ami akkor még nem volt tudott, csak hisztinek gondolták, mikor mondtam, hogy fáj. na mindegy). Emlékszem egyszer volt egy pici spirálos füzet amit nagyon szerettem volna, persze nem volt már ott mire odaértem, és azt sem tudták megmondani, hogy honnan vették :(

2019. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
nem az a negerekkel szokas
2019. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!