Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Bizonyítványosztáskor mit...

Bizonyítványosztáskor mit szoktatok?

Figyelt kérdés

Először is elmondanám,hogy egy rettentő szegény családból származom,nekem ilyesmire nem volt lehetőségem,csak az osztálytársaim dicsekvéseire emlékszem.

Kislányom most első osztályos , szeretném neki emlékezetessé tenni a bizonyítvány osztásának napját. Arra gondoltam beülhetnénk enni stb...Ti elszoktatok utána menni valahova? Étterem vagy cukrázda? Vagy ajándékot adtok ilyenkor? Tudom,hogy nem kell túlzásba vinni,mert ez “csak” első osztály vége. Ki mit szokott?0


2019. máj. 7. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban mi semmit, örültem, hogy letudtam az évzárót, és egy nyáron át nem kell a sulira gondolnom. A gyerekem még ovis, de nem gondolom, hogy majd valamit szervezek.

De ha te szeretnél, akkor szerintem egy étterem/cukrászda jó hagyonány lehet a későbbiekre is.

2019. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
mi nem szoktunk emiatt programot csinálni.max fagyizunk egyet
2019. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmentünk utána fagyizni😊
2019. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A fagyizás jó ötlet 😊 esetleg ha úgy adódik,egy mozi is jó lehet 😊
2019. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. Max akkor ha kitűnő voltam, akkor elmentünk fagyizni. Egy közepes vagy jó eredményen nincs mit ünnepelni.
2019. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Alsós koromban mindig elsétáltunk utána egy cukrászdába, nekem hatalmas élmény és igazi büszkeség volt. Hiába nem volt több egy szelet sütinél és egy pohár gyümölcslénél, akkor és ott úgy éreztem, hogy nálam boldogabb ember nincs a földön. Ha megtehetitek, mindenképpen menjetek el, ez a gyereknek hihetetlen jó érzés. Később, felsőben és gimiben ha volt olyan dolog amire nagyon-nagyon vágytam, azt a bizonyítványomtól tették függővé. Igazi motiváció volt, de nem volt nehéz dolgom mert nagyon jól és könnyen tanultam, kitűnő voltam gimi végéig. Biziosztás után mikor megkaptam, szintén madarat lehetett velem fogatni. Összegezve a saját élményeimből kiindulva ha belefér, legalább egy fagyira vagy sütire menjetek el, közben pedig beszélgessetek arról, milyen ügyes és okos volt. Ez a gyereknek iszonyat sokat jelent.
2019. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szuper ötlet a cukrászda, nem is a konkrét hely vagy étel a lényeg, hanem hogy az átlagosnál ünnepibb hangulatban egymásra figyeltek, lezárjátok a tanévet egy jól megérdemelt aprósággal:)
2019. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig cukrászdába mentünk a családdal az általános iskolai évzárók után. :) Nekem szép emlék, együtt volt a család, fagyiztunk/sütiztünk egy jót, anyagilag sem volt túl megterhelő a szüleimnek.
2019. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fagyizni mentünk minden évzáró után, az volt a szezon első fagyija, akkoriban nem lehetett már áprilisban is fagyit kapni. Cukrászda is jó ötlet.
2019. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

32 éves vagyok. Mikor elsős voltam nsgyon reklámozták a tálald ki társasjátékot. Az első bizonyitvanyomert megkaptam azt a játékot, most os megvan ugyan eléggé ütött kopott állapotban, de hatalmas becsben tartom. Illetve apukám elvitte a családot vacsorázni. Egy csomó mindenre most is emlékszem.


Szetintem ha megtehetitek menjetek valahova akar egy rég vágyott játék is lehet, ha anyagilag belefér. Nekem meg kicsik a fiaim, de biztosan emlékezetes lesz nekik is az első bizonyítvány osztás.

2019. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!