Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Bizonyítványosztáskor mit...

Bizonyítványosztáskor mit szoktatok?

Figyelt kérdés

Először is elmondanám,hogy egy rettentő szegény családból származom,nekem ilyesmire nem volt lehetőségem,csak az osztálytársaim dicsekvéseire emlékszem.

Kislányom most első osztályos , szeretném neki emlékezetessé tenni a bizonyítvány osztásának napját. Arra gondoltam beülhetnénk enni stb...Ti elszoktatok utána menni valahova? Étterem vagy cukrázda? Vagy ajándékot adtok ilyenkor? Tudom,hogy nem kell túlzásba vinni,mert ez “csak” első osztály vége. Ki mit szokott?0


2019. máj. 7. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekunk nem volt semmi. Bar az igaz, hogy a taborba mindig az evzaro utan kozvetlenul mentunk. Tehat mar ott voltak a buszban a taskak, atoltozes gyorsan es VAKACIO!!!
2019. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg általánosba jártam, a szüleimmel mindig beültünk utána pizzázni.:)
2019. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

ilyenkor (is) jön az "annyi gombóc fagyit ehetsz, amennyi beléd fér" 2-3asával kérheti ki. a 2. adag már nem szokott elfogyni :D


Amúgy mivel jó tanuló (másodikos most) a suliban kap könyvet, ezt megfejelem otthon még egy könyvvel és ennyi.


Általános iskolát sikerrel abszolválni nem érdem, hanem minimum.

2019. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Minket esetleg fagyizni vittek el. Én is ezt teszem majd ha iskolásak lesznek a gyerekeim, vagy esetleg vacsorázni elmegyünk. Ajándékot nem adnék.
2019. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekeimnek szép bizonyitványért ,mindig kapnak valami ajándékot ,amit szeretnének.lehet egy könyv,egy Lego is vagy társas.
2019. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! :)
2019. máj. 9. 06:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!