Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit reagálnátok ha a...

Szülők! Mit reagálnátok ha a 17 éves lányotok mondaná nektek beszélgetés közben, hogy ő fekete vagy félvér pasit szeretne, mert ők tetszenek neki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, mégis mit kéne..? Ha ők tetszenek neki, hát legyen, nem vagyok rasszista, hogy egyből el kezdjek károgni, hogy így-úgy-amúgy. A lényeg, hogy ő boldog legyen és ha ő egy félvér vagy egy néger férfival érzi boldognak magát, ám legyen.
2019. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy ha a külső alapján választ, csalódni fog.
2019. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

"Rendben van lányom, a lényeg, hogy rendes, jó, megbízható, hívő ember legyen és ne akarjon megbántani téged soha. Úgyhogy a választásodnál arra figyelj mekkora tisztelettel és szeretettel bánik veled. Akkor mindegy milyen színű, felőlem kék is lehet." Kb ezt reagálnám.


Egyébként nem is értem a kérdés kiírásának okát. Vagy a bőrszíne alapján ítéled meg, hogy egy férfi jó választás lehet-e vagy sem.

Örülj neki, hogy a lányod megoszt veled ilyeneket.

2019. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Kulfoldon elunk, a lányomnak volt mar szenegali, marokkoi, török és Iráni szerelme is. Na ÉS?
2019. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Azt mondanám, hogy rendben, de ismerje meg. Lehetne fekete barátja, de ismerje is meg, ne csak azért jöjjön össze vele mert hu de szexi.
2019. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondtam, de lepontoztak. Nem rasszizmus, ha szerintem attól senki nem lesz jobb ember, ha fekete. Amíg csak az dönt, hogy hogy néz ki, sok esélye nincs az igazi boldogságra.
2019. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
2. válaszolóval értek egyet, ne bőrszín alapján válasszon már, ha lehet.
2019. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is magas, fekete hajú, mackós pasit akartam magamnak. 14 éve vagyok szerelmes a szőke, vékony, alacsony férjembe. 😂 Teljesrn mindrgy, hogy néz ki valaki, a lelke legyen rendben.
2019. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
A gyerekem egy önálló személy, semmi jogom nincs megszabni, hogy ki tetsszen neki.
2019. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

17eves, kamasz... Mosolyognek egyet, nem erintene meg.


Az en esetem meg a tetovalt, vagany ,motoros, rosszfiu kulso, de egy ilyen pasim se volt, max a tetovalas stimmelt eddig :D


34N

2019. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!