Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit reagálnátok ha a...

Szülők! Mit reagálnátok ha a 17 éves lányotok mondaná nektek beszélgetés közben, hogy ő fekete vagy félvér pasit szeretne, mert ők tetszenek neki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy rendben, de a külső nem minden....

Magyarországon nem lesz kifejezetten egyszerű dolga, ha ez kitétel.


( én magas pasit/ férjet akartam... Nah a férjem 4 cm-rel magasabb nálam... Ennyit a zsánertől

;). )

2019. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi voltam, amikor oda voltam a hosszú hajú, magas, testes, rocker fiúkért. A férjem, akibe őszintén szerelmes vagyok, kopasz és sovány :)))) De imádnivaló.
2019. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt javasolnam hogy ne a borszin alapjan iteljen. Ne zarjon ki egy fiut csak azert mert mas a borszine, lehet benne talalja meg az igazit.
2019. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem mutatnám ki, de sokkot kapnék és remélném, hogy mire "benő a feje lágya" kinövi ezt a dolgot. Egyébként jó esély van rá, viszen a fiatalok, a tinik általában vadak, esetleg túlfűtöttek, de majd felnőnek.
2019. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!