Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek akkor, ha nácikka...

Mit tennétek akkor, ha nácikkal vagy szovjetekkel szimpatizálna a fiatok/lányotok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy találtatok a szobájukba ilyen rajzokat, vagy képeket nálluk. Mit tennétek ilyenkor?

2019. aug. 17. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Rájönnék, hogy csődöt mondtam mint szülő, ha az alapvető morálra képtelen voltam megtanítani a gyerekem.
2019. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Bíznék benne, hogy csak vki kamaszkori hóbort. De azért elbeszélgetnék vele, hogy honnan szerezte ezt az identitást.
2019. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ez kamasz hóbort. Történelmileg korrekt információkat adnék neki, megkérdezném, hogy egyetért-e még így is velük. (Nem szoktak.)

Nem tudja, mit jelent, csak a lázadást látja benne.

2019. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Kizártnak tartom.
2019. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zézoli válasza:
21%
Szia. Én elvinném Auschwitzba, és megmutatnám neki a haláltábort, és feltenném neki a kérdést, hogy ilyen embertelen eszmékkel akar szimpatizálni? De a kérdésedre a komoly válaszom az, hogy az ilyen képeket rajzokat én biztosan eltüntetném otthonról kukába vele vagy elégetni és ezt a legkomolyabban is mondom.
2019. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy szimpatizál?

Engem is gyerek korom óta érdekel, a szakdogám is a náci Németországról írtam?

Volt hogy kb 30 ilyen könyv volt a szobámban erről a témáról de nem szimpatizálok velük. Honnan tudod hogy szimpatizál?

2019. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább mint a fideszesekkel.
2019. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Valószínűleg a gyermek a falára rajzolt egy gigantikus horogkeresztet, rajzolt magának Hitler bajuszt, és hazafelé az iskolából az otthon ajtaján belépve, karját a magasba nyújtva úgy köszönti a szüleit hogy: Heil Hitler!
2019. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szélsőséges nézetekkel csak korlátolt vagy ostoba emberek szimpatizálnak, ehhez elég körbenézni ilyen csoportokban. Sosem a magasan képzett, IQ és EQ téren kiemelkedő emberek hangoztatják.


Tehát ha a gyerekem ezeket követné, be kellene látnom, hogy szegény olyan ostoba, hogy meg kell védenem saját magától. Mivel az ész érvek itt nem hatnának, az érzelmeire hatva igyekezném felülírni a fejében a szélsőséges nézeteit az általam oktatott tanokkal. Mivel a gyerekem és köztem szoros, érzelmi kötődés áll, a hozzám fűződő szeretete valószínűleg elég lenne ahhoz, hogy azzal legyőzzem a vak gyűlölködését.


De ez csak elméleti gondolat. A gyerekem elég jó eszű és mi is kritikus gondolkodásra neveljük, hogy a fasiszta, demagóg propaganda vonatra ne lehessen felültetni érzelmi alapú manipulációval.

2019. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!