Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért gondolják néhányan,...

Miért gondolják néhányan, hogy Szujó Zoltán bármelyik pilótával is szimpatizálna?

Figyelt kérdés
Én szerintem pártatlanok a közvetítések és amúgy Zoli néha tényleg bakizik, de ennek ellenére azt gondolom, hogy az utóbbi évek legtartalmasabb F1-es közvetítéseket kapjuk. Nem lehet panaszra! De ez csak az én meglátásom.
2018. júl. 22. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Mert érződik...

Zoli nagy Ferrari ellenes, Kimit és Bottast sem szereti pl, de Verstappent és Alonsot nagyon. Persze ha ez lenne a legnagyobb baj vele, hogy pártatlan, akkor még istenes lenne a közvetítés.

Szerintem siralmas a köztévé F1-es közvetítése, és évek óta egyre rosszabb. Szujó totál alkalmatlan kommentátornak, sokszor ok nélkül ordít, fogalma sincs, mikor kell emelni a feszkót és mikor nem. A gyors és értelmetlen "darálása" még idegesítőbb, amikor már azt sem tudja, hogy mit beszél, csak darálja, hadarja a szavakat folyamatosan. Meg a hülye meglátásai... És amikor okoskodik Wéberrel, hogy ja igen... és akkor ugyanazt elmondja, amit Wéber, csak más szavakkal. :D Az erőltetett biztonságiöves duma is totál szánalmas, de az még csak a jéghegy csúcsa.

Egyszerűen túl sok az az ember, és rohadtul irritáló, sőt "ciki".

2018. júl. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szujó már lassan Collnert is alulmúlja, Wéber is el van szállva magától, akkora szakértőnek hiszi magát hogy csak na, de közben fingja nincs az egészről. Siralmas az egész.
2018. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Wéber is el van szállva magától, akkora szakértőnek hiszi magát hogy csak na, de közben fingja nincs az egészről."


Ekkora marhaságot már régen olvastam. Tudod is bizonyítani valamivel, vagy csak a levegőbe beszélsz? :D


"Szerintem siralmas a köztévé F1-es közvetítése, és évek óta egyre rosszabb."


Épp ellenkezőleg! Soha nem kaptunk annyi F1-es tartalmat, mint most. Szabadedzések, elemzések, magazinok, helyszíni tudosítások. Régen ilyenek nem voltak. Szujó valóban sokat hibázik, de nekem különösebb problémám nincs vele. Szerintem jó páros Wéberrel.

2018. júl. 25. 11:28
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha neked ez így jó ez a te igénytelenséged. Én inkább nézem hang nélkül vagy lövök be egy angol streamet.
2018. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4


Te meg csak egy szájhős vagy! Levegőbe én is tudok beszélni, hogy XY nem jó munkát végez. Keressél már rá a blogjára és tanulmányozd végig a munkáját. Ezután pedig cáfold meg megfelelő hivatkozásokkal, forrásokkal alátámasztva és akkor azt mondom igazad van. Addig viszont az internetes fórumokon se fognak téged komolyan venni, mert a levegőbe beszélsz.


Amúgy meg ha nem is nézed a magyar közvetítéseket, akkor honnét veszed, hogy Wéber nem megfelelő szakkommentátor? :)

2018. júl. 25. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert mitől lenne az? Bölcsész-közgáz végzettséggel? Az hogy indult pár túrakocsi futamon meg szimulátorozott és mert jó pártkatona? Na ne vicceljünk már. Járműmérnökként eléggé bántja a fülem, amikor alapvető dolgokról úgy okoskodik hogy láthatóan fingja sincs az egészről. A blogja valóban jó szépen lefordítja az autsport plus-os cikkeket, ami miatt már egyszer fel is dobtam és le is kellett szednie. Jah ez aztán a szakértelem.


Ezért nézek angol közvetítést. Ott legalább igazi versenyzők a szakkommentátorok akik egy versenyhelyzetről tudnak normális véleményt alkotni. Wébernek még ez sem megy. Szujó meg dilettáns kritikán aluli. Egy nulla. Ráadásul egy ripacs. Semmi köze az autóversenyzéshez. Az hogy a paddockban felismeri a celebeket meg egy két arcot mert tizenévig szaladgált köztük meg fogta a mikrofont amíg a sablonkérdésekre válaszoltak, attól még elfogadhatatlan amit leművel.

2018. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"indult pár túrakocsi futamon"


SRMC világbajnok, Opel Astra kupában összetett 5. hely, 2003-ban és 2004-ben bajnok a Magyar Shell V Power Racing Renault Clio Kupában.


Elismerésre méltó végzettséged van és elhiszem, hogy egy átlagszurkololónál jobban átlátod a sportot, de azért az autósport teljesen más világ. Wéber ebben a világban nőtt fel és szerintem jobban átlátja a rendszer működését annak ellenére, hogy nincs mérnöki papírja róla.


Ja és szerinted Michelisz Norbi, Kiss Pál Tomi és a többi magyar autóversenyző adná a nevét/arcát akkor, ha marhaságokról lenne szó a közvetítések alatt? Vagy velük kapcsolatban is csak degradáló véleményed van?

2018. júl. 25. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Hát nem igazán van értelme vitázni úgy, hogy állítok valami nyilvánvalót, te meg azt mondod, hogy nem, ez nem így van, hanem pont ellenkezőleg. Kicsit olyan, mintha egy szakács belefőzné a húslevesbe a legyet, te meg azt mondanád, hogy ez adja az étel pikantériáját, míg én fintorognék.


Egyébként szerintem az RTL klubos közvetítés sokkal jobb volt. Az se volt tökéletes, és még finom voltam, de valahogy volt hangulata az egésznek, néha meghívták Sanyi bát, aki tudjuk, hogy a technikai oldalához szart sem ér, és tud hülyeségeket mondani, de olyan sztorijai vannak, amiket napestig lehetne hallgatni, csak hát nem mindig engedték neki elmondani, mert a mai világban az idő pénz. De legalább a mocskos kereskedelmi(!) csatorna nem reklámozott a futam közben. A drága köztévé (közpénzen fut ugyebár) benyom 3 ba szott hosszú kommerciált, hogy szakadjanak meg Szujóval az élen!

Igen, néha leadják a szabadedzéseket, ha épp nincs akkor NB 1-es vagy NB 2-es meccs, de Szujóval szart sem ér.


Szujónál egyébként még a balfék Mezei is jobb volt, nem hogy Czollner, aki Zolihoz képest istenkirály, pedig gyűlöltem Gyuszit is a kislányos sikongatásaival meg az idióta soha be nem jövő stratégiai jóslataival együtt.

2018. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy Wéber mindig eléggé arrogáns fickó volt, régebben Alonsoba volt "szerelmes", most már Verstappen a kedvence. De mondom, nem ez a legnagyobb probléma vele, hanem az, hogy konkrétan nem Szujó ért fel hozzá, hanem maga Wéber alacsonyodott le Szujó színvonalához.

Egyébként Wéber SEAT León Eurocup (Európa-kupa) bajnok, ami elég nívós széria volt, Michelisz ia azt nyerte meg a WTCC-s szereplése előtt.

2018. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem veszekedés a célom nekem se, csak nem értek egyet azzal, amit mondasz. Jó fej srácnak tűnsz, de totál ellenkezik a véleményünk.


Amúgy nem nevezném nyilvánvaló állításnak azt, hogy a közvetítés siralmas, hiszen másnak meg tetszik. Jó igazad van abban, hogy Szujó valóban bakizik néha-néha, de azért nem gondolnom azt, hogy nem való abba a székbe. Amúgy meg ki lenne jobb helyette? Palik? Biztosan, de a visszatérésének esélye kb. ugyanannyi, mint a V8 vagy V12 motoroknak.


A szabadedzések alatt pedig olyan információkat, érdekességeket, elemzéseket hall az ember, amivel maximum az internetes szakoldalakon találhatsz. Ha pedig a szaklapok is azt írják, amit a tv-ben hallasz, akkor azért nem valószínű, hogy rosszul csinálják a srácok a kommentátori székben.


"csatorna nem reklámozott a futam közben" Más idők voltak és örülj neki, hogy csak ennyi reklám van. Nézted a Lemani 24 órás versenyt az Eurosporton? 15-20 percenként reklám volt. Vagy nézz meg egy Nascar, Indycar versenyt, 10 percenként olyan reklám van, hogy a futamot közben nem látod és ha visszatér az élő közvetítés, maximum ismétlésből megtudod, hogy mitörtént. Én nagyjából követem az amerikai autóversenyeket és hidd el nekem áldás az, hogy nálunk csak 1-2 reklám van a futam közben.

2018. júl. 25. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!