Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a vélemény erről? Részletek...

Mi a vélemény erről? Részletek lent, s normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Ez most fiktív lesz. Tegyük fel hogy egy 15éves fiúnak, és egy 14éves lánynak gyermeke lesz. Gondolkodtam rajta hogy én szülőként hogyan reagálnék a hírre, mit mondanék a lányomnak, hogy már 14 esztendősen összefeküdt mással.
2019. aug. 19. 18:29
 1/7 anonim válasza:
27%

"már 14 esztendősen összefeküdt mással"


Kom itt kersz tanacsot?A legtobb tiniribizli 14-15 evesen vesztette el "szerelembol".Hogyne. es buszken vallaljak.Erdekes,mindig ezek ugranak a 20cm farokra.Miert nem lepodom meg rajta...

2019. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom hogy fiktív, nem történt meg a családomban, de sajnos a tiniterhességek egyre gyakoribbak mostanában, azért tettem közzé a kérdést.
2019. aug. 19. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk nem titok, ha a 14 éves jár valakivel, nem tiltom, haza is hozhatja. Így legalább képben vagyok, ha ideje gumit venni és a kezükbe adni.

Baleset így is lehet. Ebben az esetben támogatom, bárhogy is dönt.

Ennyi.

(Mondjuk nekem már idősebb a lányom, 16, de elméletről volt szó.)

2019. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem támogatnám, hogy megszülje. Elcseszné az életét...
2019. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Fogadok, te vagy a 14 éves lány, szexre készülsz a 15 éves fiúddal, és szondázod a közvéleményt. Ennyiből tehát igaz, hogy fiktív a történet, mert még csak most készültök megtenni.
2019. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

14 evesen marhara nem kesz a szexre a gyerek

Barmennyire is ezt akarja mutatni

Szemely szerint es 16 ev alatt nem ajanlanam senkinek sem.

Amigy ha terhes lesz koteleznem abortuszra mivel en nem akarok meg egy gyereket nevelni es neki sem akarnam elcseszni az eletet.

2019. aug. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem azzal van a gond, hogy összefekszenek, hanem hogy nem védekeznek
2019. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!