Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok gamer pc-hez hardver...

Hol tudok gamer pc-hez hardvert venni? FONTOS normális boltot/webshopot keresek--részletek lent. Létezik?

Figyelt kérdés

Tehát ahol nem próbálnak rám használt(újként próbálni elpasszolni)félig müködö vagy hibás árut sózni, ne legyenek szürkeimportosok, nem hiányzik hogy ha baj van akkor félévig járjak a pénzemért vagy sufnis szervizükbe intézzék a dolgot, tehát kiméljetek a trükkös csaló boltoktól!

Létezik ilyen egyáltalán Magyarországon, tehát NEM érdekel ha drágábbak mint a többi de ne próbáljanak becsapni nekem ehhez türelmem nincs, inkább fizetek többet csak ne másodrangú termékket próbáljanak eladni. A bontott terméket ne próbálják bontatlannak eladni, a javítottat se újnak stb, vagy ez túl nagy kérés?


Feketelista(ismerősi kör, illetve rengeteg panasz interneten):

pcx,ipon,aqua,emag,extrem digital,computerimpreium,compker,radium,alza..nem teljes lista de ezekről rengeteg rosszat hallottam ne is ajánljátok



2018. júl. 17. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a PCX-ről mit hallottál, de cégként milliókat, magánszemélyként több százezret hagytam ott és soha nem volt panaszom... problémák mindenhol vannak, de ez a beteges rettegés kb. az összes webshoptól nettó facsság....
2018. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:
100%
PCX-el és Ipon-nal még sose volt problémám. Negatív kritika pedig mindenről van.
2018. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont a felsorolt boltok azok, ahonnan én is gyakran rendelek, cégesre és magánra is, és még egyikkel sem volt problémám.
2018. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindenhol átverhetnek, becsaphatnak és kihasználhatnak, ez a mai világ. Így ki vagyunk szolgáltatva, egyébként az Aqua, PCX és még az emag is egyaránt jó választás lehet. Extreme digitált nem ajánlom.
2018. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos én is arra jutottam, ezek alapján veszek több helyről alkatrészeket, mert nincs egy megbízható hely sem
2018. júl. 22. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Amazon, ja de hogy arról is vannak negatív vélemények? Fogj egy marék homokot és csináld meg a saját számítógéped ha ennyire tartasz mindentől.
2018. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!