Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús szülők, ti hogy kezelitek...

Fiús szülők, ti hogy kezelitek a merevedést?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam már mindkét végletről, ahol úgy vannak nevelve, hogy ez tabu, tehát ha a fiú reggel merevedéssel ébred, addig ki sem mer jönni a szobából, amíg nincs vége, meg olvastam már olyat is, hogy van ahol tök természetesnek veszik, hogy a merevedés emberi dolog és ugyanúgy lazán mászkál fiú és akár az apa is a család többi tagja előtt merevedéssel is.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. szept. 3. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem. Ha van ruha rajta, akkor ki nézegeti ezt? Nagyon megalázó lehet egy ilyen szülő...

Ha meg meztelenül flangál, az szerintem alapbóp gáz, én azért a páromra is szólok, de annyira általában nem nézek oda, hogy el tudjam dönteni, van-e merevedése nadrágban.

2019. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Amikor kijön reggel a szobájából és elmegy pisilni látszik a piszamáján keresztül is de ebben nincs semmi meglepő. Néha még utánna is tart pár percig amikor öltözködik de az már nem olyan "intenziv". Fürdőben szokott még neki lenni mosakodás közben de hát fiubol van. Nem tabu de nem is beszéljük túl a dolgokat
2019. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
egy nőnek milyen érzes ezzel szembesülnie?zavaró egyátalán?vagy mit érez amikor tudja,hogy már áll neki,és nem feltétlenül a pisiles elötti reggeli merevedesre gondolok.
2020. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Bakker, ez egy tök természetes dolog, miért érdemel szót egyáltalán? Ha nem akar kikelni az ágyból amíg áll, akkor ne kelljen, ha meg igen, akkor keljen. Mi az, hogy zavar, itt többen említették? Legközelebb zavarjon az is, ha esetleg hangosan meri venni a levegőt. Ez egy egészséges, normális dolog könyörgöm. Nem kell lóbálni mindenkinek, de egy értelmes ember, legyen akár gyerek, tudja kezelni. Tabukat erőltetni a gyerekre pedig egy önző, idióta hozzáállás, amivel csak teleteszitek gátlásokkal, aztán majd jönnek a rossz élmények amikor először lesz lánnyal, az meg tovább eszkalálhatja ezt. Ne legyetek már ostobábbak annál, mint amilyenek vagytok.
2020. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

"egy nőnek milyen érzes ezzel szembesülnie?zavaró egyátalán?"


Egy férfinek milyen érzés azzal szembesülnie, hogy a lánya menstruál?

Vagy egy bármilyen nemű szülőnek milyen érzés azzal szembesülnie, hogy a gyereke mondjuk szokott kakilni?


Komolyan, kíváncsi lennék az ilyen hozzászólók életkorára meg szociális hátterére. Sőt, az elmeállapotára is.

Vagy valami perverz alakról van szó, aki izgatottan várja, hátha egyik anyuka ír erre valami szaftosat, amire tud rejszolni.

2020. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem normális családban a fiú szépen kimegy a WC-re pisilni és akkor elmúlik, odafele meg nem bámulják meg a családtagok, hogy nézd már, mi ez.
2020. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

A testvérem és az apukám sem jött ki a szobából addig ameddig ez így volt, vagy úgy mentek ki, hogy ne lehessen észre venni.

A párom már ennyire nem volt diszkrét, de ez sem zavart,hozzá szoktam. Nem meztelenül vágtat végig sehol, mosdó után észre sem lehet venni.

A fiam még olyan pici, hogy ilyenekkel nem kell foglalkoznom, de később sem hiszem, hogy zavarni fog. Fiús dolog.az alap diszkréciót persze tudnia kell (fel legyen öltözve valameddig legalább), de ha ruha alól látszik valami se azt fogom bámulni, a gyerekem. Meg amúgy is, semmi érdekes nincs ebben. Mi menstruálunk, bimbónk kandikál ki hidegben, nekik merevedésük van mindentől.. .-.

2020. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ez egy természetes dolog

amíg otthon laktam nem csináltam belőle ügyet

kimentem mosdóba készülődni ott lelankadt

volt már hogy meglátták a dudort szüleim, odapillantottak de semmit nem szóltak

2022. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!