Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti elengednétek...

Szülők, ti elengednétek ottaludni a lányotokat?

Figyelt kérdés

Ti elengednétek a 17 éves lányotokaz a barátjához ottalduni egy csütörtök este?

Igen, a lány én vagyok, mielőtt bárki kérdezné. Iskola utána hazajönnék, itthon lennék másfél órát, aztán lebuszoznék a barátomhoz, tanulni is ott tanulnék. Anyukám már ismeri egy ideje a barátomat, mert bár még csak másfél hónapja jöttünk össze, már régebb óta ismerjük egymást. Anyukám mégsem akar elengedni, arra hivatkozva, hogy másnap iskola, meg nem kell nekem még ott aludnom ennyi idősen. Ti kinek adtok igazat, elengednétek?



2019. nov. 20. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Én igen
2019. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy 17 évest talán igen.Persze attol függ,hogy megbízhatoak e a fiatalok.Emlékszem pont 17 voltam,mikor összejottem a gyerekem apjával.Anyám nem engedte,hogy ott aludjak,de ő nálunk alhatott.
2019. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelent a lebuszozás és mért nem pénteken teszitek?
2019. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Megengedném (nekem is megengedték) de szerintem szerencsésebb lenne, egy későbbi busszal menni, már megtanulva, mert hogy ha ott leszel abból már tanulás nem lesz az tuti :)
2019. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Én is engedném de hétvégén, nem csütörtökön.
2019. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Hétvégén megengednem, 3 hónap együttlét után. Jó ez sem sokkal több a másfélnál, de azért mégis csak..
2019. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért mennék csütörtökön, mert sajnos mem vagyunk itthon péntek délutántól vasárnap reggelig, a barátom pedig vasárnap már utazik vissza az egyetem miatt a koliba. Ezért lenne most a csütörtök.

De köszönöm az ötletet megpróbálom meggyőzni, hogy előbb megtanulok itthon és csak utána megyek le.

Várol azértmég válaszokat, de köszönöm az eddigieket!

2019. nov. 20. 22:28
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Igen megengedném.
2019. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Igen. 17 évesen már a fiatalok nagy része él nem életet szóval az együtt alvást nem ellenzem, de jobban örülnék, ha hétvégén történne.
2019. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Jaj ne legyél amatőr! A szüleid lelépnek hétvégére, tiétek az üres kecó! Ezt dumáld le, ne a csütörtököt. ;)
2019. nov. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!