Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti elengednétek...

Szülők, ti elengednétek ottaludni a lányotokat?

Figyelt kérdés

Ti elengednétek a 17 éves lányotokaz a barátjához ottalduni egy csütörtök este?

Igen, a lány én vagyok, mielőtt bárki kérdezné. Iskola utána hazajönnék, itthon lennék másfél órát, aztán lebuszoznék a barátomhoz, tanulni is ott tanulnék. Anyukám már ismeri egy ideje a barátomat, mert bár még csak másfél hónapja jöttünk össze, már régebb óta ismerjük egymást. Anyukám mégsem akar elengedni, arra hivatkozva, hogy másnap iskola, meg nem kell nekem még ott aludnom ennyi idősen. Ti kinek adtok igazat, elengednétek?



2019. nov. 20. 22:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen megengedném, ugyanis tisztában vagyok vele, hogy nem csak este az ágyban lehet du.. ni. De azért tisztáznám vele, hogy ha a tanulás rovására megy, akkor be lesz fejezve, illetve ez egy különleges alkalom, és ezentúl hétvégén akarjon ott aludni.
2019. nov. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
igen
2019. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem.

Van egy egyetemista barátod aki házhoz rendeli a szexet.

Buszozzon ő, ha veled akar lenni.

2019. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
“Ott tanulnék” 😂😂😂😂😂
2019. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

#14 Fog ott 1-2 dolgot tanulni :D

Én biztos nem. Még csak azt kéne.

2019. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok szülő, de nem látok semmilyen okot, amiatt nem lehetne elengedni. 17 évesen szerintem semmi baj nincsen azzal, hogy barátja van és együtt szeretnének aludni. Egy 17 éves gimnazista szerintem már nem is kisgyerek és ennek megfelelően fel tudja mérni saját maga, hogy mennyit kell tanulnia és az mennyi időt igényel, tehát be tudja osztani az idejét. Emiatt szerintem nem érdekes az, hogy most szerda vagy csütörtök vagy péntek, sőt... Onnan is ugyanúgy tud iskolába menni, mint otthonról.
2019. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

Sziasztk!

Nekem a nagylányom 18 elmúlt,nálunk nem volt ilyen szitu-ezért csak elméleti a véleményem.


Nem engedném.

Azt gondolom,ahogy felnőttként sem feltétlenül bújik ágyba másfél hónap után valaki az ellenkező nemmel,gyerekként pláne nem kéne.

Az én számomra egy 17 éves lány gyerek (nyilván a maga helyén,nem nézem ovisnak)-mert sokszor a 21-22 évesek is gyerekesek tudnak lenni,nem kicsit.


Mondjuk,ha már egy hosszú kapcsolatról lenne szó,1-2 év,és ismerném a szülőket is valamelyest,akkor talán (de csak talán).


Magam példájából kiindulva,én már mondhatjuk nagykorú voltam az első kapcsolatomnál,és nem vesztettem ezzel semmit.

2019. nov. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Végül nagy huza-vona árán, de elengedett anyukám. És bár egyeseknek oly hihetetlen volt a kijelentésem, valóban tanultam nála, ő is tanult addig. Nem tudom mi volt ebben olyan elképzelhetetlen. Ha meglátogatom a barátomat nem csak annyi a programunk, hogy szeretkezünk. Nyilván.

Kedves 13-as! Az esetek nagy részében nála vagyunk, nem nálunk, kényelmi szempontokból. Nekem van egy 3 éves öcsém, aki folyton körülöttünk lebzsel, míg a barátom már egyedül él, saját lakása van. Hülyék lennénk nem nála lenni.

Kedves 17-es! Úgy gondolom igazán csakis rám és a barátomra tartozik a döntés, hogy mikor kezdünk nemi életet élni. Igen, még csak másfél hónapja vagyunk együtt és lefeküdtünk. Tragédia.

2019. nov. 24. 09:10
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

Örülök,hogy ezt a tragédiát kiviselted,és jó egészségnek örvendsz!

Én ezt másképp látom kicsit...18 éves korodig a szüleid felelnek érted,kötelességük van feléd...nekem ez annyit jelent,neked is van kötelességed feléjük,pl az,hogy nem teszel meg mindent amit akarsz...

Bevállalom,őskövület vagyok a nézeteimmel,de ez van.

2019. nov. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én elengedném, annak ellenére hogy engem nem engedtek ottaludni még 23 éves koromban sem, anyám prűd volt a javából, 19 évesig szűz voltam amúgy is.

De minden ember más, máskor érik meg dolgokra.

Amit felvázoltál hogy ismerik a barátodat a szüleid, szerintem sokkal jobb így elengedni a lányomat hogy tudom hol és kivel van.

Nekem ez fontos.

Egy házibuliba már nem biztos hogy elengedném, drog, pia, ki tudja kikkel keveredik hova...

Az meg hogy szexelnek, hát istenem, nem bűncselekmény, ha tudnak vigyázni egymásra, nyugodt szívvel engedem el.

Mai felvilágosult világba nem olyan kicsi már egy 17 éves lány.

2019. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!