Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs valami jó ötletetek...

Nincs valami jó ötletetek hogy mit kérjek karácsonyra? 12 éves lány vagyok!

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

konyv, pulover, farmer, csizma, cipo, gordeszka, telefon, cd, MP3 lejatszo, laptop, gitar, egy uj iroasztal...stb.

Mire van szukseged? Nem igaz, hogy semmire! Jard a boltokat, es kivanj meg valamit!

2008. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Én is 12 éves lány vagyok! Általában ruhát kérek (amit persze 1ütt választunk ki anyuval), könyvet(<--Azt is én választom ki.).Ha szeretsz naplót irni akkor egy arra alkalmas könyvet!...... (Ha leirnád az érdeklődési körödet akkor tudnék még segíteni:).) .............................. (Nekem meg inkább avval van problémám,h mit készítsek,ill.mit vegyek a szüleimnek:(.) ..................................
2008. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Eddig pulóver, farmer és könyv a választásom, de anyu azt mondta hogy még valamit kérhetek!

A szüleimnek még én sem tudom mit készítek, de mamának már van ötletem! Ha az érdekel, kedves második válaszoló, akkor szivesen elküldöm az oldit ahonnan van!

2008. nov. 19. 17:42
 4/17 anonim válasza:
92%

A második válaszoló vagyok és igen,érdekelne!köszi!:)

Ha szereted az állatokat és tudnál róluk gondoskodni,akkor talán azt is kérhetnél!Pl.:Kiscicát,kutyát vagy nyulat,de ha nem kertes házban laktok vagy nem tudnád biztosítani számukra a megfelelő követelményeket,akkor tengerimalacot vagy hörit is választhatnál!

Ha ilyeneket nem engednének a szüleid, akkor talán a hal,akváriummal meg mindennel?

Vagy,ha szeretsz fűzni akkor gyöngyöket!?

Remélem tudtam segíteni!^.^

2008. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Én 12 leszek.Hát szerintem korcsolyát,sálat,valamilyen karkötő vagy nyaklánc csinálót,gyertyakészítőt,karaoke készletet:D:D:D:D,táskát,parfümöt,mobilt.
2008. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ha van jó kézügyességed akkor ezt tudom ajánlani: [link]

vagy készítesz egy naptárat és minden hónapnál az van, akinek abban a hónapban van a születésnapja! Remélem segítettem :-)

2008. nov. 23. 18:33
 7/17 A kérdező kommentje:
mondjuk nem is kell hozzá ügyesség, csak képek a családról( gondolom azok vannak )és le kell tölteni egy progit! Innen letöltheted: [link]
2008. nov. 25. 18:46
 8/17 anonim válasza:
100%
Köszi!:) Az utolsó előtti válaszoló voltam:)!
2008. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
80%
Szerintem meg ha már az a bajod hogy nem tudsz mit kérni, akkor megvan mindened mire pillanatnyilg szükséget van. Próbáld ki azt egyszer, hogy nem kérsz semmit..A családod biztos ismer téged,tudják,hogy mi az érdeklődési köröd. A meglepetés mindig is izgalmasabb.
2008. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Én azért nem kérek ruhákat karácsonyra, meg akármilyen ilyen "fontos" alkalomra mert azt amúgy is kapok. Szerintem...telefon, mp3, mp4, tv, könyv, játékok(PC), vagy ezek helyett pénz, és akkor, ha pl. mész a városba és meglátsz valamit megtudod venni. ^^
2009. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!