Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha 14 éves lány lennél vagy...

Ha 14 éves lány lennél vagy épp annyi vagy, akkor mit kérnél ajándékba a szüleidtől szülinapra, névnapra, karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

pénzt pénzt pénzt


majd a kedvenc ruhaboltomban elkölteni :)

szülinapra és karácsonyra összesen 10000 forintot szoktam kapni, kisebb ünnepekre 4-5000-t és ezt költöm el.

2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Telefont, laptopot, pénzt. :)
2011. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ruhát,órát(nagy " órás " vagyok gyűjtöm őket)

14/L

2011. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Én 15 vagyok, de remélem, még beleférek. Én is pénzt kérnék. Azért is jó, mert tudod gyűjteni valami nagyobb dologra, vagy ha nincs egy konkrét vágyad, akkor majd ha később eszedbe ötlik valami, akkor meg tudod belőle venni. :)
2011. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha éppen nincs semmire szükségem,mint most akkor pénzt.


Amúgy telefon,laptop,nyaklánc(imádom a nyakláncokat:ezüst vagy swarovski *.*),ruhák,könyv,sminkcuccok,plüssmaci,stb.


Én a fentieknek mindnek örülnék. :)

16/L

2011. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Most 22 vagyok,de 14 évesen ruhának és könyvnek örültem volna a legjobban. Ma már tutira nem ezeket kérném ennyi idősen:) Hanem arc és hajápolókat, körömerősítőt stb. Nekem a tinikora festéstől és egészségtelen kajálástól csúnya lett a bőröm és a hajam is,ha ezt előre tudtam volna,biztos jobban odafigyelek magamra. Most már helyrehoztam, de mostmár nekem kell ezeket a méregdrága dolgokat megvenni, akkor megkaptam volna :)
2011. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
* tinikori
2011. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Gitár, hozzá cuccok, pénzpénzpénz
2011. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

14 éves lány vagyok. :)

Nálunk névnapra nem szokás ajándékot venni, anyámék kb nem is tudják mikor van, felköszönteni sem szoktak. Én sem tudom az övéké mikor van (a sajátomat tudom), így értelemszerűen én sem szoktam őket felköszönteni.

Karácsonyi ajándéknál és szülinapi ajándéknál úgy van, hogy ha az egyikre valami nagy értékű dolgot kérek, akkor a másikra már valami kisebbet kell. (pl tavaly szeptember és Karácsony között kaptam pár elég drága cuccot (telefon 110 ezer ftért, drága kabát, monitor), így szülinapomra "csak" 15 ezer ft-t kaptam (bár kinek mi a drága és olcsó, én 15 ezerből kb veszek egy nadrágot meg egy blúzt (most lehet mondani, hogy elkényeztetett vagyok))


Értelemszerűen Karácsonyra és szülinapra valami hasonló dolgokat kérnék. Most 8.-os vagyok, Karácsonyra szobafelújítást kérek meg pénzt. Szülinapra + ballagásra pénzt / telefont (még nem tudom melyikre melyiket) vagy ha addig elromlik, akkor laptopot.

Ezeken kívül megpróbálok minden ünnepre kikunyerálni egy nagyobb ruhavásárlást.

Nekem mostanában ezek tűnnek mindig a legjobb ajándékoknak. Pénz, telefon és laptop.

[amúgy kicsit szégyellem magam emiatt, nem tudom anyuék hogy tudnak engem elviselni.xd]


14/L

2011. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

ha akármit kérhetnék mert nagyon sok pénzünk lenne akkor egy Canon EOS 550d-t (elég drága:150ezer Ft)

amúgy meg csak pénzt

2011. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!