Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetne rávenni 14...

Krosszarcu kérdése:

Hogyan lehetne rávenni 14 éves fiúkat hogy a hidegben vegyenek fel kabátot?

Figyelt kérdés
Mármint meleg kabátot sapkát mert most a -1-be pulóverben a menő sétálni...13-17 éves öt gyerek...

2020. jan. 19. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Sajat fiam is eljatszotta 14 evesen. Beteg lett es mar maradt is volna itthon. Megmondtam ha beteg lesz is mennie kell suliba. Egy nap utan kert bocsanatott.

Ez nem meno hogy megfagy az utcan. Van divatos kabatja, sapkaja is.

2020. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Van rá egy varázslatos módszer, amit csak nagyon kevesen ismernek. Úgy hívják, gyereknevelés.
2020. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Úgy, hogy megmondod, kabát nélkül nem mennek sehova. 🤦‍♀️

Vagy könyörögj térden állva nekik, és kérdezd meg ki a szülő úgy igazából mert látszólag ez a kérdés még nem tisztázott.

2020. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha már ennyire elszállt ez az ügy, akkor kérdezd meg, mi lehet az a megoldás, amivel felvenné? Válasszon ő kabátot a boltban? Vagy kompromisszum, bélelt pulcsi az ő ízlése szerint?

Amúgy nyilván rossz ez, de az sem mindegy, hogy napi 2 órát gyalogol suliba vagy autóval-busszal jár és kb 10 percet tölt a hidegben.

2020. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bélelt pulcsikat felvesznek meg vékonyabb kabátot is csak télit nem.
2020. jan. 19. 13:57
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Ismerős a helyzet, csak mi Kanadában élünk, úgyhogy még durva hideg is van. Tél elején a lányom is elkezdte, pulcsi + vans a hóban, aztán jó beteg lett, azóta vesz fel kabátot. De látok a környéken néhány srácot, akik a -15-ben is pulcsiban járnak.
2020. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekem több gyerekem van, van aki beteges, nem vesz fel kabátot...van átlagos, és van aki 1 évben 1gyszer kicsit beteg mindenki azt utánozza...
2020. jan. 19. 16:09
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Két nagy büdös pofonnal lehet rávenni.
2020. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Amugy az nem baj, hogy a hidegtol nem leszel beteg?

Bakteriumoktol es virusoktol betegszel meg. Nem a homerseklettol. Erdekes a skandinav orszagokban gatyaban fetrengenek a hoban es nem lesznek betegek.


Amugy nem ertem ha valaki fazik miert nem oltozik fel. Nekem sose volt ilyen nagyon belelt teli kabatom, inkabb tobb reteg pulovert veszek meg sima kozepes kabatot. Ezekben a hatalmas telikabatokban izzadok alatta telen is. Retegesen kell oltozkodni.


Szerintem inkabb rohejes ha valaki pulcsiban van telen. Nem tudom ki tartja ezt menonek de jo esellyel senki.


De ha az a ket valasztasom lenne hogy orbitalis hatalmas telikabat vagy 4 reteg pulover inkabb utobbit valasztom.

2020. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
de utolsó igenis növeli az esélyt a hideg, mert nagyobb munkára készteti a szerveztet
2020. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!