Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gátolhatja-e a teherbeesést...

Gátolhatja-e a teherbeesést az, ha fiatalként sokszor hidegben volt a hasam vagy többször megfázott?

Figyelt kérdés
Pl télen sokszor szerettem max egy kardigánba kimenni, ilyenkor a szél átfúj a ruhán.
2019. máj. 13. 13:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve mi van akkor, ha terhesen fázik meg lent a hasam?
2019. máj. 13. 13:11
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem lehet előre tudni, mert a teherbeesés rengeteg tényezőn múlik, és mindenkinek más a teste. Lehet olyan problémád ettől, ami gátolhatja, de nem törvényszerű, hogy lesz is.
2019. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Kb 10 fokkal el van csúszva a hőháztartásom az átlaghoz képest. Nekem a 20 fok már nagyon meleg, a 10 a pólós idő, nulla környéke a vékony pulcsis és mínusz 10-ig elvagyok egy vékony, bélés nélküli esőkabátban. Így volt ez mindig is, kamaszkoromtól kezdve. 2 gyerekem van, úton a harmadik. 😊
2019. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Engem mindig azzal ijesztgettek, amikor tizenéves voltam, hogy kint van a derekam, nem lehet gyerekem, ne üljek a hideg lépcsőkre, mert nem lehet gyerekem, ezt ne csináljak, azt ne, aztán lett gyerekem :) Sőt, terhesen marhára meg is voltam fázva, volt gyomorrontásom is! Ezek mind hülye dumák, nyilván van némi alapjuk, de sok butaságot is összehordanak.
2019. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
A megfázott mit jelent? Ha anyukád szerint ne legyen kint a hasad, de tudtoddal nem lett tőle bajod, hogy nem engedelmeskedtél, akkor nem. Ha sokszor felfáztál, többször kaptál el valami hüvelyi fertőzést vagy kismedencei gyulladásod volt, az esetleg okozhatott petevezeték elzáródást tünet nélkül is - valamilyen eséllyel. Szóval valószínűbb, hogy nem fogja gátolni.
2019. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

GátolHatja


Nem törvényszerű


Nekem nem, de aggódtam miatta ( rendszeres felfázás volt)


Unokatesómnak a gyulladások petevezetékelzáródást, krónikus gyulladsst okozott, kivették őket, lombikkal lehet csak...

2019. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha volt többször hólyaghurutod, petefészekgyulladásod vagy más hasonló alhasi gyulladásod a megfázások miatt, akkor igen, okozhat pl petevezeték-elzáródást.
2019. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok ilyesmiről, hogy lett volna, legalábbis nem kezeltek soha.

Szerettem zokniban mászkálni a kövön meg a hideget úgy alapjában.

2019. máj. 13. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor mit jelent nálad a "többször megfázott a hasam"?
2019. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Többször kellett pisilni vagy mensikor jobban görcsölt.

De kezelni nem kellett, szóval ez olyan sima megfázás, ha nem figyeltem oda és hidegben volt.

Nem tudom, hogy mennyire komoly az ilyen szintű megfázás.

2019. máj. 13. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!