Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt az eddigi legtinisebb...

Mi volt az eddigi legtinisebb dolog, amit eddig csináltatok, vagy csináltak a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Vagy akár többet is írhattok.

2020. ápr. 28. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem. Leglázadóbb? Legviccesebb? Legfelelőtlenebb?
2020. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába jártam és tanultam.
2020. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

16 éves lányom szerencsére nagyon normális. 3 éves kora óta táncol, szeptemberben (még 15 volt) kiakart próbálni néhány új féle táncstílust, és a tanárja megígértette vele, hogy csupán akkor fogja megtanítani neki amit szeretne, ha csak a négy fal közt teszi.

Egy csajos, szerintem kissé erotikus koreográfiáról van szó, nem örültünk neki annyira, de ez legyen a legdurvább dolog, amit csinál :)

2020. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaival meg akarták gyújtani a fingjukat egy fákjával. Most képzeld el, ahogy bevittem a sürgősségire égési sérülésekkel...
2020. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!