Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mindent megmertek...

Kamaszok, ti mindent megmertek beszélni a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok kamasz, de én semmit sem mertem, nàlunk nem alakítottàk ki a szülők azt a bizalmi viszonyt, hogy bátran merjek fordulni hozzájuk. Mindig irigyeltem a barátnőmet, akinek a mai napig az anyukája a legnagyobb bizalmasa.
2020. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak anyum van, vele szinte mindent megtudok beszélni, de amiket nem, azokat sem azért, mert nem merném, hanem csak, mert nem rá tartozik. L
2020. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
A szüleim mindig mondták, hogy kérdezzek bármit, mert válaszolnak rá, én sosem mertem.
2020. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kamasz koromban, nem momdtam el mindent, csak ami a legszükségesebb, (anyámmal éltem), a veszekedéseknél előjött amiket mondtam, és csak gúnyolt (ha az egy bizalmasabb téma volt amit korábban felhoztam), szóval korán megtanultam befogni, és csak a bizalmasabb barátokkal osztottam meg ezeket a dolgokat. Az elsőhöz hasonlóan, én is mindig irigylem akinek anya a fő bizalmasa.
2020. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont, mint a 4-esnél :( Ha elmondtam valamit, akkor tuti, hogy hátrány ért miatta később.
2020. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hellyel közzel. Mindent nem beszéltem meg, de elég sok mindent.
2020. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6 éves korom óta apukám nevel és sokmindent megbeszélünk.
2020. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül csak édesanyámmal tudok beszélgetni a kényesebb témákról, de ez nálunk kölcsönös. A család többi tagja nem tartja tiszteletben a bizalmas információkat. Jártam már úgy hogy külön kiemeltem hogy ez egy kényes téma számomra, és nem szeretném ha továbbjutna. Egy hét múlva már mindenki tudta, mert keresztanyám első dolga volt végigtelefonálgatni mindenkit akit ismer.

Ettől független szeretem a családomat és a rokonaimat, de az biztos hogy semmi titkot vagy bizalmas dolgot nem mondok el senkinek az édesanyámon kívül.

2020. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ha anyámat kérdezed erről, azt válaszolnà, hogy igen, nálunk hú, de bizalmi légkör volt, nyíltan beszéltünk vele mindenről. A valóság meg valami olyasmi volt, mint amit a 4-es írt. Ha el is mondtam valamit, ment a lecseszés/kinevetés/gúnyolódás, attól függően, hogy mi volt az, úgyhogy anyám 90%-ban erősen szűrt/cenzúrázott infókat kapott, ha kapott egyáltalán. Már nem vagyok kamasz, van két gyerekem, remélem, én jobban fogom csinálni ezt.
2020. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Apám folyton kinevetett, szurkáló megjegyzéseket tett, ő mindent jobban tudott, főleg amikor már egyetemre jártam (egy italos melós volt, mindig azt emlegette, belőlem is csak ennyi lesz).

Anyámmal alapvetően jóban voltam, de ő meg rettentő féltő és aggódó volt. Például elsírta magát, hogy motoros vizsgát teszek, egy kicsi 50-es robogóra 18 évesen, mert meg fogok halni (vidéki kisváros, nem bp.)

Ebből kifolyólag semmi érdemi dologról nem beszéltem otthon, tettem mindent a saját belátásom szerint.

2020. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!