Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok nektek milyen a...

Kamaszok nektek milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. Tegnap olvastam ezt a kérdést, sőt még válaszolgattam is rá. Ma meg elgondolkoztam az egészen, hogy tényleg vannak ilyen szülők? És most még jobban értékelem anyukámat mint valaha, komolyan, nélküle elképzelésem sincs hogy mi lenne velem..Mindig odafigyel rám, sokat beszélgetünk, olykor filmezünk, kirándulunk...hihetetlen szerencsém van, hogy egy ilyen nő az anyukám...de érdekelne, hogy nektek milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel?:)
2013. jún. 22. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. A szüleimmel négy éve nem beszélgetünk rendesen, szinte semmi kommunikáció nincs köztünk, csak ha veszekszünk. Amikor próbálok mondani valamit nem is figyelnek, jön a 'hagyjál már most békén fáradt vagyok'. Nem ismerik a barátaimat, hiába mesélek róluk meg se hallgatják. Azt már el sem mondtam amikor barátom lett. De őszintén, már nem is érdekel, a nővérem is amilyen hamar tehette elhúzott itthonról, nekem is már csak 2 év és megyek Pestre egyetemre, biztos vagyok benne hogy soha többé nem fogok ide visszajönni.
2013. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Hello


nekem a kapcsolatom a szüleimmel 20 megabites


szia

2013. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésen, amit linkeltél, majdnem elsírtam magam. Bár egy kicsit kamu gyanús, de nem tudom. Borzalmas, szegény lány.

Nekem jó a kapcsolatom a szüleimmel, bármikor meghallgatnak, ha szeretnék velük beszélgetni. Nem is emlékszem, hogy lett volna olyan, hogy elküldtek, max amikor telefonon, vagy személyesen beszélgettek valaki mással. Mindig mindent megtesznek értem, és nagyon szeretem őket. Persze szoktunk veszekedni, de a végén mindig megoldódnak a problémák. Anyukám rögtön észreveszi, ha valami nyomaszt, és rögtön meg tudjuk beszélni. Apukám sokat dolgozik, de mégis mindig mindenben segít, ha kérem. És mellettem felneveltek még három fiút. Nagyon becsülöm őket. :)

14/l

2013. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg borzasztó az a kérdés, már ha nem kamu.

Egyébként a szüleimmel jó a kapcsolatom, anyukámmal sokkal több mindent osztok meg, de apát is szeretem.

16/L

2013. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint 14/L-nél. Csak nekem egy bratyóm van. :)
2013. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ma nekem is eszembe jutott. Hogy összeveszem a szüleimmel agy mérgesek rám , veszekszünk de tudom h szeretnek. Igyekszem velük jó kapcsolatot fenntartani és sztem meg is van.


Bár mi így annyira nem is szoktunk (én speciel nem is szeretek csak ha nagyon fontos) és ahogy egyre idősebb leszek egyre többet kell segítenem. Emiatt is szoktak lenni viták de miután elolvastam a kérdést rájöttem h nekem állati nagy mázlim van. mert szinte mindenhova elengednek és ha rendesen tanulok és megcsinálom azt a házimunkát amit kérnek , akkor szabad vagyok , és azt csinálok amit akarok.

2013. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég érdekes a kapcsolatom a szüleimmel. 5 éve elváltak, így apukámmal csak havonta egyszer találkozom. Egyáltalán nem mondanám bennsőségesnek a kapcsolatunkat, általános dolgokról beszélünk, ha párhetente felhívjuk egymást vagy találkozunk. Tulajdonképpen nagyon keveset tud rólam és én is az új családjáról.


Anyukámmal sem sokkal másabb a helyzet, pedig együtt élünk. Néhány alapvető dolgot tud rólam, de azokat sem azért mert elszerettem volna mondani neki. Néha érzem, hogy többet kellene beszélnem magamról, de tudom, hogy úgy sem értené meg a dolgaimat, meg hogy hogyan állna hozzá. Persze próbálkoztam már néhányszor, de sosem lett jobb, csak idióta és tolakodó kérdéseket kaptam tőle, megértést nem igazán. Nem vagyunk rosszban, meg nem is bántot engem soha, de úgy őszinten nem nagyon ismerjük egymást.

2013. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az szüleimmel való kapcsolatom kifejezetten jó,még annál is jobb. :) Mindent meglehet velük beszélni,nincs tabutéma,nincs tiltás,csak beszélgetések,tanácsok.Persze mint semmi,a mi kapcsolatunk sem tökéletes,de bizalommal fordulhatok hozzájuk és ha mondjuk valamilyen témában eleinte feszengek,hamar feloldódok.
2013. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne meghatározni mert eléggé változó. Ha úgy vesszük rendszeresen veszünk össze dolgokon meg sokszor elég türelmetlenek vagyunk egymással. Ettől független jó. Egyre jobban tisztában vannak vele, hogy megyek a saját fejem utána ezt próbálják bizonyos szinten visszafogni. /kicsit bennük van szerintem, hogy én vagyok a kisebb és kezdek nagyon önálló lenni olyan szinten, hogy sok mindent egyedül intézek és kicsit bennük van, hogy ha elmegyek egyedül maradnak és minél több otthoni melót adnak emiatt/

Viszont olyan téren jó, hogy ha elakarok menni valahova mehetek. Pl.: most 4 napon keresztül buliztam pedig alapjárton nem szeretek eljárni.

18l

2013. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!