Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8 évesen nő a melle?

8 évesen nő a melle?

Figyelt kérdés
8 éves múlt a lányom, pár napja fáj a cicije, és mintha a bimbó színe is más lenne, meg valahogy a kinézete is változott. Ilyen korán előfordul már ilyen?
2020. máj. 22. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 8 évesen duzzadt meg először. Végül tök normális méretű mellem lett
2020. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul ilyen. Kicsit korábban érik, mint a többség. Lehet, hogy a menstruációja is korábban fog megjönni, és a szőrösödés is hamar elkezdődik. Nem árt időben felkészíteni ezekre a dolgokra.

Én is nagyon korán értem, és a szüleim úgy gondolták a suliban a védőnői felvilágosítás majd időben lesz. Hát, nem volt, én meg nem értettem mi történik velem, azt hittem meg fogok halni vagy ilyesmi.

2020. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem màr nekem mikor kezdett el nőni de az osztàlytàrsaim kis toppot hordtak amikor én màr melltartót. Igaz én súlyban is több voltam és vagyok az àtlagnàl. 11 évesen jött meg először és a végső kosàrméretem G lett
2020. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellett már melltartó ennyi idősen, meg is jött 11 évesen.
2020. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Simán! :D Az egyik lány osztálytársamnak is ennyi idősen már volt egy kis melle. Neki 11 évesen jött meg a menzesze, ő egy picit húsosabb volt, de semmiképp sem kövér.

Nekem 9 évesen kezdett domborodni, de csak 12,5 évesen jött meg. Vékony lány voltam.

2020. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évesen már menstruáltam, és az nem most volt, hanem 30 éve. Nem voltam akkor sem egyedül ezzel, 3-an voltunk az osztályban. Úgyhogy simán lehet.
2020. máj. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9 évesen kezdett, pedig csak 15 voltam a mentsruációm kezdetekor...

De sok osztálytársam 9-10 évesen már “nagylány” volt

2020. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nekem 1. osztály végén kezdett nőni. 8 éves voltam akkor.
2020. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lehetséges. Nekem is akkor kezdett nőni, mára majdnem „E” kosaras mellem van.
2020. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!