Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljunk itthon?

Mit csináljunk itthon?

Figyelt kérdés

Ma (2010.07.31.) délután (1/2 2-kor) jön egy osztálytársam (12/l) és a húga (7/l). Már többször voltak nálunk, úgy egy-két óráig jól elvagyunk, aztán a húga nem hagyja, hogy beszélgessünk, jön utánunk mindenhova.

Egy kétszintes házban élünk, a nagyszüleim laknak fenn, de mivel a nagypapám most nincs jól (többször elájul, stb.) nem mehetünk fel. Anyukám dolgozik, kb.6-7 óráig.

Az lenne a kérdésem, hogy mit csináljunk? Mivel foglalhatnánk le a húgát, illetve mit lehetne játszani?

Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2010. júl. 31. 12:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Különben a húga mindig jön (kérdezés nélkül is).
2010. júl. 31. 12:37
 2/9 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok ötleteket! :-)
2010. júl. 31. 12:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és kihagytam, hogy 13 éves, lány vagyok. :-D
2010. júl. 31. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A hugának tehettek be egy mesefilmet, vagy valami kirakót, színezőt adhattok neki. Ha van rá mód, a gépen felmentek valami játékoldalra neki( www.cartoonnetwork.com stb.), azzal szerintem elenne egy ideig.
2010. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ti meg felelsz vagy merszezhettek, filmezhettek, elmehettek sétálni/fagyizni, kisminkelni egymást, hajat is megcsinálni és akkor képkészítés (itt hasznos lehet a huga, megkérhetitek, hogy csináljon rólatok fotókat :D).
2010. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Társasjátékozzatok,kártyázzatok,nézzetek filmet (lehetőleg olyat,amit a húga is tud nézni),csináljatok fényképeket,menjeket ki sétálni egyet,süssetek valami egyszerű sütit (a húgát is be lehet vonni a sütésbe).

15/L

2010. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Húzzál le valami jó filmeket vagy neten nézzétek meg.Nem tudom ismered-e őket,de irok egypárat:

-Macskám családom és a fiúk

-Vadócka

-Tizenhátom

-Twilight/New Moon/Eclipse

-New yorki bújócska

-Bajos csajok

-Csajok háborúja

-Valentin nap

-Bratz:Talpra csajok

-Los Angelesi tündérmese

-Az ördög Pradát visel

-Dögölj meg John Tucker

-Házinyuszi

Hirtelen ennyi jutott eszembe,reméllem valamelyik tetszeni fog,próbáltam olyanokat irni ami érdekelne titeket.Én már mindet láttam,szerintem jók.Ha már DVD-ztetek akkor elmehettek sétálni,közben bezsélgettek,esetleg megálltok cukrászdában.Húga meg szerintem nézheti a tvt veletek,vagy kapcsolj be neki valamilyen játékot neten (www.startlapjatekok.hu).Sminkeljétek ki egymást,fényképezkedjetek,hajatokat csináljátok meg,divatbemutatót is csinálhattok. :D Esetleg valamilyen társasjátékod ha van(Activity,Gazdálkodj okosan,Monopoly)ezeket játszhat veletek a húga is.Ha van kutyád/macskád azzal játszhattok.Hallgassatok zenét,táncoljatok,karaokezzatok. :) Érezzétek jól magatok.Jó szórakozást. :)

15/L

2010. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm a sok hasznos tippet! Nagyon jó ötletek!
2010. júl. 31. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó:Azért a Tizenhárom nem olyan film amit idekéne ajánlani...Mert se nem vígjáték se nem akció,és akikkel eddig megnézettem egyik sem értettte....a 12-13éves kislányok,meg mégúgysem fogják.Amúgy kérdező:jók voltak a tippek.De pl. süthettek együtt sütit,és akkor a húga nem érzi magát kitaszítva,vagy ilyesmi :)
2010. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!