Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok, egy jó bnőm ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, egy jó bnőm ma átjön utána ketten megyünk discoba. Mit csináljunk nálunk? Inni fogunk, szüleim itthon lesznek. Hogy mutassuk h "józanok" vagyunk? :D

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ide írtam, de nem találtam jobb témakört neki. Szóval lány vagyok 19 éves, ma jön bnőm át utána mennénk bulizni. És inni szeretnénk:DDe itthon lesznek szüleim, h titkoljuk el h berugunk?:D láthatják a piákat de azt nem nagyon ha már berugtunk. És tudtok még vlmi jó ötleteket,hogy miket csináljunk? Mert csak ketten leszünk..nem lesz uncsi?
2010. okt. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
hány évesek vagytok? nálunk sose téma h itthon iszunk... anyáék már megszokták, nem szólnak érte. igaz már kiskorú sem vagyok. hallgassatok zenét, beszélgessetek, marháskodjatok... jön magától...
2010. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
hát részegen vannak szabályok... az elsőszámú hogy nem állunk le megpróbálni meggyőzni anyut brámiről :))) elsőnek ezt rontottam el:D egyszerűen igyatok, és menjetek el, minél kevesebb időt töltve anyádékkal egy szobában.
2010. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19ek:)
2010. okt. 28. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
anyukadek ugyis rajonnek hogy ittatok. ez nem kerdes...
2010. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Igyatok útközben, vagy igyatok a diszkóban. De a legjobb ha egyáltalán nem isztok. Ha csak részegen tudjátok jól érezni magatokat régen rossz.
2010. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
anyádék sem hülyék... látják a piát de nem tudhatják mennyit isztok... mit gondoltok a hiányzó mennyiség nem fog feltűnni nekik? 19 évesek vagytok és még így viselkedtek h jaj csak a mama meg ne tudja... nem hülye csak szülő... ő is volt fiatal...
2010. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon egyszerű. Ne rúgjatok be! Minek az alkohol egyáltalán ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat?
2010. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!