Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ürüggyel vegyek fel...

Milyen ürüggyel vegyek fel egy nagyon helyes fiút MSN-re?

Figyelt kérdés
Ugyanabban a városban élünk és Ő neki fogalma sincs arról, hogy én ki vagyok. Fel szeretném venni MSN-re és beszélgetni vele, de szerintem elküldene a francba ha megmondanám neki, hogy azért vettem fel mert helyesnek tartom. Milyen ürüggyel vegyem fel MSN-re amitől nem néz hülyének sem?
2010. júl. 31. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne, ha nem te mennél a srác nyomába, hanem ő találna téged valamiért érdekesnek? Tudd meg, mit szeret csinálni és találkozz vele ott, ahol ő otthon van valamiben és beszélgess vele. Ha jó egy tárgyból, az is támpont, esetleg valami közös zenei ízlés... közös koncert, stb. Ha ismeretlenül felveszed msn-re olyan, mintha ismeretlenül felhívnád telefonon. Nincs az az értelmes ürügy, amivel nem csinálsz magadból teljesen hülyét. Szerintem ne játszd el a lehetőséget, hogy ő még nem ismer. Inkább adj neki valami okot, hogy ő kérje el a te címed.
2010. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy 5 év korkülönbség van közöttünk és én igazából nem ráhajtani szeretnék hanem megismerni és tartani vele a kapcsolatot :)

Ráadásul a barátnőm bátyja. Szóval ez is egy rossz pont.

2010. júl. 31. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
hát akkor sima ügy szerintem..ha a barátnőd bátyja..nem szoktatok beszélni? te hány éves vagy? neki van barátnője? barátnőd tudja hogy jóban akarsz lenni vele?
2010. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudja a barátnőm, hogy jóba szeretnék vele lenni és nem is szeretném, hogy megtudja mert akkor szokásához híven elkezd majd kavarni...

A fiúnak nincs barátnője.

2010. júl. 31. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. pedig úgyis megfogja tudni és majd akkor fog kavarni..
2010. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év a korkülönbség de egy teljesen idegen fiú tetszett meg csak nekem a nagynéném ismerőse....

Én írtam neki egy levelet hogy bocsi h ismeretlenül de láttalak it meg itt és gondoltam felveszlek msn-re...leírtam a címem és fel is vett!=] Nagyon boldog voltam,mert szerintem szerencsém volt:)

Próbáld ki hátha nálad is bejön!;)

bár én azóta már 3 hete nem beszéltem vele:'(

2010. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne vedd fel ismeretlenül MSN-re. Én már megtettem, és szeintem egy örök életre leírtam magam a fiú előtt, már nagyon bánom. Élvezd ki a tiszta lapot, próbálj hozzá inkább élőben közeledni.
2010. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!