Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak hogy megjöjön?

Mit csináljak hogy megjöjön?

Figyelt kérdés
májusban jött meg elöször és utána 1 honapig és azota nem. Nem tudom hogy mi lehet a baja,annak már 3 honapja h utoljára meg volt (ez normális??)
2010. aug. 1. 00:17
 1/10 anonim válasza:
84%
Hány éves vagy?? Ha most jött megelőször akkor normális, h kimarad egy ideig. Nem kell félni nem lesz tőle semmi bajod.
2010. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

13 vagyok


(amugy köszi)

2010. aug. 1. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
13 éves vagy, normális dolog. Ne várjad, nem villamos. Majd ha a tested jobban megérik rá, megjön megint és élvezheted egészen 50-55 éves korodig a havi vérzést,a görcsöket meg a vele járó problémákat. Várod még?
2010. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Most mit aggódsz ? Most kezdted, normális, hogy nem jött meg...

Nekem az első után majdnem 1 évig nem volt.

2010. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
kínáld meg egy ittalal!
2010. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
volt egy ismerösöm,akinek egyszer megjött,aztán vagy 1 évig kimaradt. nem volt semmi baja,és nem is lett,ugyhogy ne izgulj!
2010. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 2. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:
ne várd, örülj ameddig lehet hogy nem kell kiszámolgatnod h úúúú pont a nyaralásra jön meg, és nem kell azon aggonizálnod hogy nem jön meg pontosan. még nincs minek megjönnie, nem vagy rá elég érett, hogy szabályos havi vérzésed legyen. én azt mondom, örülj neki h nem kell ezzel bajlódni.
2010. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem tavaly novemberbe jött mgeg először és azóta se rendszeres 3 év legalább mig beáll, mostmár angyjábol beáll de pár napo 1-2 hetet máég mindig késik nekem az elején ugy volt hogy novemberbe megjött kb 1 hétig vérzett aztán már csak januárba jött meg aztán február végén aztán meg már csak áprilisba és azóta meg minden hónap 12-20 között.
2010. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi választ :D
2010. szept. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!