Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4honapja nincs menszeszem az...

4honapja nincs menszeszem az orvosok azt mondják nincs semmi bajom. Mit csináljak hogy megjöjön? És semmi gyogyszert se irnak rá:S

Figyelt kérdés
Ha sokáig nem jön meg akkor nem lesz bajuszom vagy ilyesmi töle mert ugye akkor nem tisztul a szevezetem vagy hogyis van ez... és mutánsá válok:S jo lehet hogy vicces de már nagyon idegesit meg félek is:S szüz lány 19
2009. jún. 24. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle! És nem nő tőle se kukid, se bajszod! :)

Bármi bezavarhat a ciklusba! Stressz, felfázás, fogyás, hízás, gyógyszer, alváshiány... bármi!

Ne parázz! Ami késik az nem múlik! :)

Előfordul néha még velem is (29N), pedig semmi bajom!

2009. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SYA. anyukámnak 8hónapig nem jött meg. adott neki valami természetes gyógyszert és rá egy hónapra megjött:)
2009. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nekem semmit nem adnak rá pedig már nem egyszer voltam szerinted ha kérek adnak ?
2009. jún. 26. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!