Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vennétek egy 13 éves...

Mit vennétek egy 13 éves lánynak a születésnapjára? Fontos!

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én keresztlányomnak egy kb. 3 ezer Ft-os DM-es parfüm-féleséget vettem. Az anyukájától kérdeztem, ő mondta meg, melyik márka. Rettentően örült neki.
2010. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Farmer miniszoknyát, rózsaszín zoknikat, ciklámen felsőt,

ha szeret plázap*csásan öltözni :)


Vagy hát amilyen a stílusa, valami olyasmi ruhát.

2010. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
telefon,MP4,ruhák,mindenféle biszb"sz(rúzs,körömlakk,stbstb.)vagy egyszerüen pénzt adsz neki:D
2010. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lányod vagy valamilyen rokonod, esetleg ismerősöd?

Mert nem mind1. Gondolom, ha az anyja/apja vagy, akkor szánnál rá nagyobb összeget is, ha csak rokon akkor valamennyivel kevesebbet, és ha csak ismerős, akkor még kevesebbet.


Amúgy én pénznek örülnék legszivesebben :) Mert ugye én tudom legjobban, hogy mit szeretnék.


Ötletek:[szülőknek]

Telefon, fényképezőgép, görkorcsolya, valami márkásabb [=drágább] ruha/fürdőruci, hordozható dvd lejátszó, sima dvd lejátszó [esetleg "kombó" videokazettát, és dvd-t is lejátszik :], hajvasaló, hajgöndörítő, pénz


Ötletek: [rokonoknak/ismerősöknek]

Ruha, fürdőruha, sminkek, kedvenc bonbonja a lánynak, pénz :D


13/L [márciusban múltam 13]

2010. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem parfümöt,annak minden lány örül

15/L

2010. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
John Travolta szexbábut
2010. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Twilight-saga könyvet/dvd-t,ha szereti,illatszercsomag,körömlakk,hajgöndörítő,hajvasaló,mozijegy,kedvenc zenekara/énekese cd-je,mobil,laptop,mp4,cd lejátszó,esetleg,ha még barbizik akkor barbee babát,ruhát(farmer,póló),5000Ft,plüss,könyv,kedvenc sztárjáról valamit,órát,névre szóló törölköző,garfildos párnát

13 éves vagyok én ennek örülnék,de a legjobb,ha megkérdezed tőle vagy egy barátnőjétől.

2010. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, kije vagy a lánynak. De vehetsz neki MP3-mat, MP4-et, telefont, sminkcuccot, ha sportos, akkor ahhoz felszerelést, ha nagyon szeretne valamit, akkor azt, kedvenc sztárjával díszített posztert, pólót, ha művészlélek, akkor művészcuccokat...Nagyon sok a lehetőség.
2010. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!