Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak mit vennétek...

3 éves kislánynak mit vennétek születésnapjára? Az én kislányomnak nem tudom mi lenne alkalmas.

Figyelt kérdés
Sok mindene van,ezért írjatok légyszi ötleteket,és azokból tudok szemezgetni:)
2011. márc. 11. 07:23
 1/7 PintyiPintyöke válasza:
Talán nem fog sokat segíteni a tanácsom, mert nem fogod megtalálni amit a barátom vett a barátai gyerekeinek, de remélem add egy öltetett. A barátom olyan macikat, plüss állatokat talált aminek a hasában egy mikróban melegíthető levendulával töltött zacskó van. Azt ki kell venni, megmelegíteni, visszarakod és a gyerek mellé teszed lefekvéskor. Kellemes, nyugtató illata, meleg kis teste jó érzést kelt a gyerekben. Eléggé drága, 28€, de megérte. Talán találsz hasonlót. Biztos siker.
2011. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cipő, ruha, belépőjegy olyan helyre, ahova szeretne elmenni (gyereknek való hely persze), cirkusz,lovaglás,bábszínház, lufik, sütik.

szerintem egy 3 évesnek az élmény még meghatározóbb, egy játékot (főleg, ha sok van neki) hamar megun.

2011. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik jó ötlet,de amit elsőnek írtatok,annak nincs valami neve?A második azért nem jó,mert kisvárosba lakunk,itt ilyen lehetőség biztos hogy nincs:(
2011. márc. 11. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
az én lányom áprilisban lesz 3 éves, és most fogja megkapni az első bringáját.
2011. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!!!Kösziiii:)Ez jó ötlet!:)
2011. márc. 11. 10:49
 6/7 Saagl válasza:

Mi a szerpjátékokat szeretjük nagyon:

[link]

2011. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az van neki már...szerelő,takarító,doktoros...de köszi a linket,körülnézek!:)
2011. márc. 15. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!