Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ruhákat engedtek meg...

Milyen ruhákat engedtek meg 12-14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
12 vagy 14 nem mindegy.
2020. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, hogy hova.
2020. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Lehet felőlem 13 is.


#2 Inkább utcára.

2020. júl. 25. 15:30
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Normàlis ruhákat.

Mire gondolsz?

2020. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Pi.csanadrág/szoknya,haspóló, túl dekoltált ruhákat biztos nem. Sem politikai irányultságú vagy bármilyen illegális mintájú pólót (cannabis, horogkereszt pl. )
2020. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Csak olyat engedek, amiből nincs kint a feneke, melle és nem feszül rajta nagyon. Bem qrvát nevelek.
2020. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
52%

Hát én leírom, hogy nagyjából miket hordtam, ha az ér.

Nekem akkoriban az ilyen különböző állat füles kapucnis pulóverek voltak a menők! :)

Volt azthiszem egér, nyuszi, maci, róka, kutya, panda, cica. Ezeket én egy szimpla farmerhez és egy egyszerű fehér pólóhoz hordtam, mert mindhez passzoltak.

Volt cicanadrágom is, de azt nem sokszor hordtam, de ha hordtam akkor csak is kizárólag hosszított felsővel, vagy szoknyával. Szoknyát nem is nagyon mertem felvenni, mert szégyenlős voltam, ahogy rövidnadrágból sem mertem térd alá érőnél rövidebbet felvenni.

Nagyjából ennyi, nem vittem túlzásba. 17/L

2020. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
12 éves, egyelőre semmi jele a kamaszodásnak, a dekoltált pólók zavarják, így ez nem téma, a cicagatya rövid pólóval is tetszik neki, nekem ugyan nem, de ez inkább ízlés kérdése, ultrarövid shortot is lazán felvesz, egyelőre ez sem zavar rajta. Mivel alapvetően még egy kislányról beszélünk, eddig nem akart olyat felvenni, ahol felmerült volna a hagyom-nem hagyom kérdése...
2020. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megvan mindig, hogy épp mi a menő. Nálunk volt tokio hoteles korszak, meg emo, meg inkább végig sem sorolom... Igen, rég volt már... 😂 Biztos az adott lánynak is megvan a maga stílusa, na nem emo-ra gondolok, de, hogy mit szeret magán, csajosabbat, sportosabbat, stb. Rábíznám, persze, ha valami nem a korához illőt akar megvenni, arról lebeszélném.
2020. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Minden ami nem ízléstelen és nem közönséges, és nincs kint belőle mindene..


Azt hiszem ebben minden benne van-egy mondatban.


Talpig smink, műkarom és haj-és szemfestés nélkül.

2020. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!