Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek a 14...

Szülők! Ti megengednétek a 14 éves lányotoknak, hogy a nyárra ombrét festessen a hajába?

Figyelt kérdés

Természetesen henna festékkel, hogy ne károsodjon annyira a hajvég, na meg fodrásznál persze, hogy esztétikailag is jól mutasson :)

Én vagyok a lány amúgy, és nagyon szívesen kipróbálnám milyen egy kicsit feldobni a hajamat, de nem tudom, anyukám mit szólna hozzá. Láttok valami akadályt, miért ne engedné meg?



2015. jún. 12. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akadály mindig lehet, főleg, ha nagyon konzervatív anyukád van. Egy kérdést szerintem megér. Én megengedném, és drukkolok, hogy ő is! 31N
2015. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen :) megengedném :)
2015. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Az az apró akadály van,hogy az ombre felül a sötét,alul világos,átmenetes.Na már most a henna nem világosít.:/
2015. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
És ősszel mit csinálsz a hennával? Arra már nem tudsz festékkel rámenni, csak lenöveszteni tudod.
2015. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

3as ez sehol nincs kőbe vésve. Akkor akinek világosszőke haja van az akassza föl magát? Nekem is alul sötét fölül világos.

Én megengedném. De igazából tökmindegy, hogy itt hányan engednék meg, ha anyukád nem engedi. Amúgy én 12 évesen akartam melírt a hajamba, anya nem engedte. Másnap elmentem fodrászhoz, megcsinálta és onnantól volt. Persze volt egy kis hiszti, meg kiakadás és fenyegetőzés. Aztán következő hónapban már ő vitt.

2015. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon nem ezen járt az agyam ennyi idősen. Szerintem várj pár évet, nem maradsz le semmiről. :)

20 évesen festettem be a hajam tartós színezővel, azóta több színt is kipróbáltam, most már az eredeti hajszínemet szeretném, és nem nagyon akar kikopni. :(

21\N

2015. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Igen, de nem ombrèt. Az nagyon ronda. Amúgy a termèszetes szinnèl nincs szebb. Mondom úgy hogy már tucatszor volt festve a hajam, és most már szinte teljessen le is nőt szerencsére. A szinezett , festett, haj soha nem lesz olyan fényes , egeszsèges mint az eredeti. Max amíg megcsinàljàk, utána pár mosàsig. Ha mègis nagyon szeretèl valamit,inkàbb haszìnezőt probàld, és lehetőleg ne túl sötétebb, vagy világosabb szint válasz mint az eredeti. Ha világos szőke hajad van, ki tudod próbálni az ilyen kimoshatò szinezőket is , amik 1,2 mosàs után kijönnek, ezek kaphatóak mindenféle szìnben, lila , kék,... Csinalhatsz bele melìrt is...Szerintem ne csinàltass ombret, mert azt kevés fodrász tudja jól megcsinálni, úgy hogy ne keltsen igénytelen, lelnőtt hatást. Meg amúgy is divatja múlt.
2015. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az előző valaszolò vagyok, bocsi de szìnezővel nem tudsz vilàgosabbra szinezni, azt csak festèkkel lehet.
2015. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen megengedték.

Azóta lenőtt,kikopott de a hajam vége tönkrement nagyon sokat le kellett belőle vágni. Szerettem, most is szeretnék ilyen hajat de ha tehetném nem csináltattam volna meg anno.

2015. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csakúgy, mint a 7-es válaszoló, festést engednék, de ombrét nem. Utoljára maximum 2012-ben nem számított gáznak.
2015. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!