Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyenkor mivan? Lop a gyerek.

Ilyenkor mivan? Lop a gyerek.

Figyelt kérdés

Mi az eljárás akkor, ha csaladon belül 16 eves fiú 500000 forintnak megfelelő értéket tulajdonit el az anyjától és adja el?

Ilyenkor mivan?



2020. júl. 26. 20:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%

Azert nem kell ahhoz csodagyereknek lenni, hogy ne lopj... Eszem agaban sem volt ilyen modon penzt szerezni, viszont megoldottam maskent, legalisan. Persze nem szazezrek kellettek, csak cigire meg suli utan egyket sorre valo, amire mar a zsebpenz viszont keves volt.

Suli utan parfumoztunk jutalekra, statisztaltunk, konyveket vettunk-adtunk el, kesobb mar sz.gepeket csinaltam maszekba. Ez 15-20 eves korom kozt volt, a jogsimat 18 evesen (98ban) mar en fizettem.

A lopas olyan bun, amit nem lehet toleralni. Ezert kell utana jarni, hogy milyen ok all a hatterben. Ha haverokkal habiszti, az oriasi verest jelent(ett volna nalam).

2020. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%

11!


Látom az erto olvasás nem megy.... Mindegy. Nézz a tükörbe és veregesd meg a vállad, hogy milyen tökéletes szülő vagy es milyen tökéletes a gyereked.

2020. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

De neked se.

Magamrol irtam gyerekkent, nem a gyerekemrol felnottkent.

Ez most a divat, hogy az erto olvasast fikazzatok? Kis Gretsy Laszlok, Laszlonek!

2020. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%
Ja, es mem a 9-es vagyok.
2020. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Mi az eljárás ikyenkor? A szülő nézzen tükörbe, hogy hol rontotta el.
2020. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Miért mindig a szülő a hibás, baxus? Ti tökéletes gyerekek voltatok, vagy mindannyiotok szülei sggfejek voltak? Nem voltam én se tökéletes gyerek. Lopni nem loptam, de csináltam olyan dolgokat, amiket nem kellett volna. Egy pillanatig se fogtam arra, hogy mert anyám vagy apám így nevelt. Tudtam mi a helyes, tudtam mi nem, de kamaszként xartam rá magasról.
2020. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%

Elbeszelgetni vele, hogy mire kellett a penz neki.

Megkaphatja ami kellett neki, ha pl telefon az. De onnantol kezdve sehova nem mehet, nincs internet, baratozas. Telefont is elvennem.

Majd szeptemberben esetleg visszakapja.

2020. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs gyerekem de én nem okoskodom gyerek nevelésről. Mert tényleg nem minden a nevelés. Például a környéken nálunk volt egy pár akinek nem lehetett gyereke. Örökbe fogadtak egyet, normálisan volt nevelve, mindenre tanítva amit csak el tudsz képzelni, gazdagok is voltak. És mégis lop meg csal meg hazudik a gyerek. Szóval én nem okoskodom úgy hogy nincs gyerekem, mert van aki annyira el cseszett hogy mindegy mi csinálsz vele. Úgy született.
2020. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%
Senki nem születik elcseszettnek.
2020. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%
Dehogynem, nem értem ezt hogy mered így kijelenteni. Ismeretterjesztő csatornán is láttam hogy igenis létezik ilyen. Meg írtam elő példát is. Legalább érvekkel támaszd már alá a kijelentésed.
2020. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!