Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivan akkor ha egy 4 éves...

Mivan akkor ha egy 4 éves gyerek molesztál egy huszonévest? (megtörtént eset)

Figyelt kérdés

Valószínü az, hogy a 4 éves azért csinál ilyeneket, mert a 20-on éves "kezdeményezett"

és innen tanulta meg?

vagy egyszerüen így született, hogy ilyeneket csinál?

Ki kezdte?



2014. jan. 5. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mi van???
2014. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki hogy született? Ki mit csinál?
2014. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

de ne már! ez nem ilyen egyszerű!

Valaminek csak kellett történnie, amitől ilyet csinál egy gyerek!

2014. jan. 5. 10:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem félre értem a dolgot...
2014. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
írd már le értelmesen mi történt, mert nem világos!
2014. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

En olyanrol hallottam, amikor egy 6 eves kisläny a bätyjänak a 27 eves feleseget molesztälta. Rämäszott miközben aludt.

Sajos ez is megtörtent eset.

Amugy ez a kiscsaj agyilag nem nagyon beszämithato.

2014. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
A szexuális bántalmazás MINDIG a felnőttől ered, nem a kis gyerek találja ki, hiszen neki erre még nincsen szüksége. Ha trauma érte, akkor utána fokozott szexuális viselkedés fogja jellemezni a gyereket. Nem tudom milyen jellegű a kislány viselkedése, érdemes megnézetni pszichológussal. Az is lehet, hogy neked tűnik csak furcsának, ebben az életkorban sokat kérdeznek, érdeklődnek a szex témában a gyerekek, ami viszont természetes dolog, vagy az oviban meglesik mije van a másiknak, stb.
2014. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen. gondoltam hogy a felnőtt kezdte.

ÉS MIELŐTT BÁRKI FÉLREÉRTENÉ

én nem szerepelek ebben a történetben!

reinkarnációs elmélet:

azt tudom még elképzelni, hogy valami szexmániás reinkarnálódott a gyerek testébe, és ezért tudja ilyen korán hogy mi az a szexualitás.

(tudom ebben nem mindenki hisz, de azért nem hülyeség. )

2014. jan. 5. 12:33
 9/15 A kérdező kommentje:

és akik nem fogták fel a kérdést, ott az elején, azoknak leegyszerüsítem:

> (nagyon) kisgyerek molesztált felnőttet.

miért? <

2014. jan. 5. 12:38
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

attól, hogy olyasmit csinált, amit egy felnőtt molesztálásnak hív, attól még nem az volt. Egy ilyen kicsi gyereknek nem áll olyan szinten az agya, hogy belássa a cselekményei következményeit.

Ha egy kisgyerek megfogja egy nő mellét, az nem szexuális zaklatás. A kisgyerek nem tudja sem azt, hogy mi a szexualitás, sem azt, hogy mi a molesztálás, nem azt, hogy ha ő megfogja valaki valamilyen testrészét, az miért rossz.


De valóban, valószínűleg azért csinálja, mert valaki más(valószínűleg nem az a felnőtt, aki szóba került) vele is ezt csinálta. És így dolgozza fel. Eltanulta a dolgot.

2014. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!