Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 15 éves...

Megengednétek a 15 éves fiatoknak hogy fülbevalót tetessen az egyik fülébe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha mások a kislányukkal megtehetik anélkül, hogy megkérdeznék őket... akkor igen.
2010. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem örülnék neki, ha ezzel állna elő. Egyébként fiúkban elég keveseknek áll jól a fülbevaló, csakis a nagyon belevaló, vagány srácokon tudom elképzelni. Van, akin nagyon szerencsétlenül hatna. (ilyen az én fiam is).
2010. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Attól is függ,hogy melyik fülébe,és hogy milyet... :)

De én attól függetlenül hogy nem tettszene nekem,én nem szeretnék ilyen dolgokba beleszólni a gyerekeimnek.Persze amíg a jó ízlés határain belül maradnak...

2010. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Én megengedném.egy füldevaló nem a világ vége...
2010. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
46%
Én tuti nem. Mondjuk szerintem nem is lesz rá hajlamos. Inkább kap valami mást. Bár a fülbevaló még mindig 1000 szer jobb mint a fültágító (aki azt hord az ilyen ősi törzsbéli emberekre emlékesztetnek azok hordanak szájtágítót nyakhossabbítót meg ilyen vackokat).
2010. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt megengedném, ebben még nem látok olyan nagy problémát. Ha megunja, kiveszi és benől a lyuk.

Viszont a tetoválást, meg azt a fültágítást nem hagynám, mivel ezek nem visszafordíthatók.

2010. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
igen
2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Megengedném,mert ebben semmi kivetnivalót nem látok(mondjuk eléggé b*zis-bocs a fülbevalós fiúktól),de én például lány vagyok,és nekem meg nincs(mert begyulladt a fülem,rossz élményeim vannak a berakással és kiszedéssel kapcsolatban),és minden szúró eszköztől idegenkedek.:S

De majd egyszer kilövetem a fülem..

2010. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
megengedném. ez nem egy maradandó dolog. ha már nem tetszik neki, kiszedi és összeforr a lyuk.
2010. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Én is megengedném neki, az öcsémnek van is, neki kifejezetten jól áll, egy Nike jel van a fülében.


A fültágító is visszafordítható, legrosszabb esetben is műtéttel. A tetoválás is, igaz annak örökre ott marad a helye.

A mai világban mindent meg lehet oldani.

2010. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!