Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek 16 éves...

Szülők! Megengednétek 16 éves lányotoknak, hogy vörösre fesse a haját?

Figyelt kérdés

Most ilyen seszínű hajam van, kicsit olyan mintha szürke lenne. Nem azért szeretném festeni, mert divat, hanem mert régóta tetszik ez a szín (nem a "mű" vörös, hanem kicsit világosabb, olyan természetes árnyalatú). Illene a szeplős bőrömhöz meg a szememhez is. Anya valószínű megengedné, de apa eléggé szigorú :S Nem tartóssal csinálnám, hanem mondjuk hennával, akkor?

Suliban nem szólnak érte, pedig alig van egy pár embernek.

Szerintetek?


2011. aug. 13. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, mikor anyu felajánlotta, hogy legyen bordó a hajam (barna színű eredetileg). Persze nem festékkel, mert az eszméletlenül roncsol, hanem samponnal, ami 12 mosás után eltűnik. Elfogadtam, a hajam barna maradt, de kint, a napon szép bordó mellékszíne lett. Utána rájöttem, hogy ez igaz, szép, de pepecs munka, meg minden mosáskor bordó volt utánam a kád kicsit, és ekkor szerettem meg az eredeti hajszínem. Többet nem is festettem be.
2011. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem feltűnő, hanem természetes hatású, akkor igen. Ha valami eszement szín, akkor lebeszélném róla.
2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
vörös haj + szeplők? Biztos, hogy vörhenyes akarsz te lenni?
2011. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

13 vagyok és egy éve festetettem a hajam. barna volt aztán volt h felül szőke alul fekete, most meg sima fekete. nekem megengedik.


neked is fogják szerintem

2011. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, biztos vörhenyes akarok lenni :P Jól átgondoltam, és csinálnék előtte próbatincset, mert igaz, hogy megcsináltuk photoshoppal, de attól még lehet hogy tényleg sz.rul állna. Azért félek ettől, mert nemrég mondta a szomszéd, hogy apum eldicsekedett, hogy milyen szerencséje van, az ő lánya jó tanuló, nem issza le magát, nem cigizik és nem festi a haját... Ez nekem úgy jött le, mintha ő mindezt egy kalap alá venné...
2011. aug. 13. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Én megengedném a vöröset, szép szín és tényleg illene hozzád ha olyan típus vagy. Apukának nem kell előre szólni, nekik úgy sem tetszik semmi ilyen dolog, de 1 hét alatt megszokja majd és annyi.
2011. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megengedném, de a többi dolgot ami az elribizlisedéshez tart (szoli, tetovált szemöldök, sok smink) azt nem.. egyedi ruhákkal meg tök különleges lehetsz
2011. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem engedném, mert egész egyszerűen baromságnak és pénzkidobásnak tartom a hajfestést. Ha vállalja, hogy mondjuk a saját, diákmunkával megkeresett pénzéből csináltatja mindig meg 18tól felőlem tegye.
2011. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én 16 voltam és négyszer volt azóta a hajam vörös anyu nem bánta csak akkor akadt ki mikor a fekete hajam le kezdet nőni és én szőkével bekentem képzelhetitek milyen lett a fejem xdxd barátnőmék voltam gy másik városban bézbol sapkában kellet haza jönnöm felül szőke alul barna. xd nekem a négy vörösből rengetek félle volt de nem volt semmi vész.
2011. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éve festetem én is a hajam rézvörösre és imádom, semmi pénzért nem festetném vissza. Viszont azóta elkezdett hullani a hajam, szóval most keresek rá valamit, mert ez így nem jó. De szerintem próbáld ki :D
2011. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!