Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Éreztetek olyat,...

Kamaszok! Éreztetek olyat, hogy mikor elolvastatok a neten egy történetet vagy könyvben, akkor utána üresnek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be egyet a neten, és teljesen semminek érzem magam. Lebegek, sírni tudnék.

Félelmetesen rideg, borzongató, de mégis érzelmes történet volt, gonoszokkal fűszerezve.

Normális ez? :(


2010. aug. 5. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
persze,hogy volt.:)
2010. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

És ez miért kamaszoknak szóló kérdés? Persze, hogy van ilyen, ez a jó történet ismérve, ami magával ragad, beszippant, és ilyen érzelmeket vált ki. Életkortól független :)


25/L

2010. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

ilyen történetek mindig vannak.ráadásul a mi korunkba fejlődik az idegrendszer szóval vagy érzékenyebbbek vagy egyenesen érzéketlenebbek leszünk.:)

13/L

2010. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azért írtam az elejére, nehogy áttegyék a kérdést más kategóriába. Igazából minden korosztálynak szántam.

Szóval nem vagyok egyedül :) Csillapíthatatlan vágyat érzek, hogy én is írjak, avagy olvassak még valamit.

2010. aug. 5. 21:01
 5/17 anonim válasza:

persze:) és én imádom amikor ilyen nagy hatással van rám egy történet.

van aikor napokig olyan stílusban bszélek,gondolkodok,mint a történetben szereplő lány(azzal tudok igazán azonosulni)

perwsze ennek az a hátulütője,hogyha szomorú vagy nagyon mély a történet,akkor én is hajlamos vagyok szomorkodni napokig...

2010. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak: a főszereplő miatt leginkább a fent elmondottak ellenére hidegnek és érzéketlennek érzem magam. Kifejezetten tetszik ez a viselkedés, érzés.
2010. aug. 5. 21:02
 7/17 anonim válasza:

jaj...bocsi a helyesírásért,csak gyorsan akartam leírni,ami megfogalmazódott a fejemben:D

és lemaradt a kor is

17/L

egyébként szerintem tök jó,hogy akár egy történetet is így át tudsz érezni.nem tudom,hogy ez általános e vagy csak nálunk van így,de az emberek körülöttem egyre érzéketlenek,szinte minden iránt:/ és rám néznek furcsán,ha én tényleg rendesen válaszolok a mondjuk egy kérdésre és nem csak vmi sablon dumát benyögök:/

2010. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mielőtt engem félreértenél:

inkább hideg és tartózkodó, mint érzékelten

leplezem az érzéseim - egy álca mögé bújok.


Pontosan így van, azonosulok a szereplővel. Akarok rá hasonlítani. De belém hasít a tudat, hogy sosem fog velem az megtörténni, mint vele a történetben. :(

2010. aug. 5. 21:08
 9/17 anonim válasza:

óóh..én is olyan vagyok,mint te szerintem,ilyen tartózkodó és ezen megpróbáltam változtatni,de mintha jel lett volna,szép lassan(éértsd pár hónap) csalódtam 2 "barátomban"(nem szerelem),úgyhoyg maradtam volna inkább a ridegségnél és akkor talán nem vártam volna tőlük se semmit...nahde mind1 ez csak úgy kibukott.


ha ilyen varázslós meg természetfeletti dolgokra gondolsz,hát igen az valszeg nem fog megtörténni,de egy valós történet.pl. egy kapcsolat vagy hasonló megtörténhet.

velem is volt már,hogy nagyon vágytam egy fajta kapcsolatra(se veled se nélküled),megkaptam,mostmeg átkozom magam miatta-_-"

egyébként milyen történet volt,ha megkérdezhetem?:)

elkezdett érdekelni:D

2010. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Merengő fanfiction oldalon olvastam, egy díjnyertes történet.

Kicsit kapcsolódik - a szereplők lévén - a Harry Potterhez. Igazából egy lányról szól, Lucius Malfoyról és a hátborzongatóan megrázó és nagyon furcsa kapcsolatukról. Halál, erőszak, szex, barátság, fájdalom minden van benne.

Merem ajánlani, ha szereted az ilyesmit, és kicsit képben a HP szereplők stílusával és a történettel.

[link]

2010. aug. 5. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!