Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom 13 éves és barátja...

A lányom 13 éves és barátja van, ez normális?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves lesz novemberben. Viszont együtt jár egy fiúval, és nem tudom ez jót jelent-e. A LÁNYOM barátja 14 éves tehát a korkülönbség sem olyan nagy. Csóknál,puszinál,kézenfogva sétálásnál és ölelésnél több természetesen nincs. Már lassan 3 hónapja együtt vannak de nem tudom mit tegyek

2020. szept. 9. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

10


Ha nem is tudod, mi volt régen, de még láthatóan máig a lényegtelen dolgokra figyelsz...pontok:DDD

2020. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljesen rendben van, hagyd, hagy járjanak. Nekem is volt ennyi idősen pasim, szex nem volt.
2020. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen normális, ebben a korban kezdenek igazán dolgozni a hormonok, teljesen evidens, hogy elkezdi őket érdekelni a másik nem, "szerelmesek" lesznek. Az egészséges mentális fejlődéshez szükséges megélni ezeket a plátói tiniszerelmeket. Kivételes szerencse, hogy a lányod talált ehhez megfelelő partnert. Ismervén a mai tiniket, nincs könnyű dolguk a normális nevelésű, gondolkodású kölköknek.
2020. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%
Normális teljesen. Ha megfelelően felvilágosítottad, és egészséges értékrenddel rendelkezik, eszébe nem fog jutni szexelni. Nekem is volt 13 évesen is pasim, nem történt semmi, csak csók, ölelés. Nem lettem ribi sem, 18 éves korom óta együtt vagyok a férjemmel, most 27 évesen várjuk az első babánkat.
2020. szept. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem pasizás kategória. Az a pasizás, legalábbis az én szememben, amikor több fiúval flörtölget, esetleg csókolózgat, de nem megy tovább.

A lányod ehhez képest kapcsolatban van egy darab emberrel. Plusz ebben a korban egy átlag kapcsolat olyan mint egy barátság csókkal. Nincs gáz ezzel. Jó, hogy szólt róla, így tudsz figyelni rá

2020. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

14 éves volt a lányom, amikor a barátaink fia, aki 16 éves volt, és amúgy is állandóan nálunk lógott, könyveket, kazettákat cserélgettek, vagy a férjem segített neki a kémiában, szóval egy vasárnap délután elénk álltak, hogy elengedjük-e őket sétálni.


Összenéztünk a férjemmel, aztán rábólintottunk. Közel 5 évig tartott a kapcsolat, aztán elmentek egyetemre különböző helyekre, és szép lassan vége lett.


Utólag visszagondolva, nagyon szerencsések voltunk. Mi is, ők is. A szülőkkel összejártunk, a gyerekek kiskoruk óta ismerték egymást, sosem volt frászunk, hogy hol vannak, ezért őket sem korlátoztuk, és számoltattuk el.

2020. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén, hogy akarod tiltani? Nem lesz nála telefon többet, és iskola után várod majd a kapuban és otthon bezárod a szobájába, aminek az ablakán rács van? Ezzel csak azt fogod elérni, hogy titkolózni (és rosszabb esetben hazudni is) fog.

Mi rossz van abban, hogy néha elmegy sétálni, vagy enni egy fagyit a barátjával?

2020. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányom 15 éves. Neki is volt barátja már 13évesen. Csók puszi kézenfogva sétálás ennyi. Most is van pasija már több mint fél év. Ő a 3.pasija. Ő már "komolyabb" kapcsolat. Nem lett belőle ri@anc nem jár bulizni nem iszik nem cigizik. Kitünő tanuló.
2020. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen rendben van ez! Nehogy tiltsd, azzal csak rosszabb lesz! Nem fog többé bízni benned, titkolózni fog. A bizalom pedig ha megrendül, nagyon nehéz helyreállítani.
2020. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen ez még elég korai. Ráérhetne vele várni még 2-3 évet.
2020. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!