Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom 13 éves és barátja...

A lányom 13 éves és barátja van, ez normális?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves lesz novemberben. Viszont együtt jár egy fiúval, és nem tudom ez jót jelent-e. A LÁNYOM barátja 14 éves tehát a korkülönbség sem olyan nagy. Csóknál,puszinál,kézenfogva sétálásnál és ölelésnél több természetesen nincs. Már lassan 3 hónapja együtt vannak de nem tudom mit tegyek

2020. szept. 9. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ez így teljesen rendben van
2020. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Semmit se tegyél gondolom te is pasiztál ilyen idősen....
2020. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

14 évesen már lehet le is babázik, ha ennyire figyelsz rá...

Ideje felvilágosítanod, mit tehet s mit nem...s mivel jár, ha "hüleséget" csinál, mert szerelmes...s mit kap ezért tőled.

2020. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves #3! Figyelek rá, csak így már eléggé összezavart az, hogy az apja azt mondja hogy ne pasizgasson illetve a család többi része is.
2020. szept. 9. 19:55
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

4

Mi zavart össze, hogy te nem mondtál semmit???

Igazuk van, én 15-16 éves koráig nem engedném pasik mellé, mert a divatszülők ezt pártolják, aztán lesz libanc belőle 18 éves korára, aki lelkileg egy megzakkant személyiség a kihasználások miatt s a sulit is elcseszi.

2020. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Anno 13 eves koromban jottem ossze az elso baratommal, es ez a szerelem 5 evig tartott. Nem lettem tole terhes, a szuzessegemet is 16 evesen vesztettem el, ami szerintem teljesen atlagos kor manapsag. Tehat attol meg, hogy valaki 13 evesen pasizik, nem jelenti azt, hogy 1 ev mulva mar szulni fog. A mi jarasunk is sokaig csak annyibol allt, hogy moziba mentunk, setalgattunk az utcan, egyutt jatszottunk valami tarsast, kirandultunk. Egy tinit nem lehet bezarni 18 eves koraig a hazba, nem normalis szerintem az ilyen foku szigorusag. Ja es nem lettem ribi, azota egyetemre jarok, dolgozok es ferjhez is mentem :)
2020. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt nem egészen 14 évesen egy barátom. Anyukám nem tiltott. És milyen jól tette!


Ma már a férjem és a második babánkat várjuk. Én 28, ő pedig 30 éves jelenleg. 😊


Nem átlagos, de van ilyen is!

2020. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%

6


20-40 évvel ezelőtt így volt, de ma már nem...feltűnt, hogy változott a világ vajon...nézd már meg a mai kölkök iq-ját..telefon meg dugi a szint.Az udvarlást sem ismerik...

2020. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Persze ez rendben van. De ha a nőgyógyászok által közzétett adatokat nézzük, azért abban nem lehetsz biztos, hogy csak ennyi történt. Meg ha konkrétan szex nem is volt. Szerintem beszelgess el vele nagyon komolyan a szexről.
2020. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
(6-os valaszolo vagyok) Nem tudom mi volt 20-40 eve, merthogy en 23 eves vagyok, de koszi a lepontozast :)
2020. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!