Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom szeretne híres...

A lányom szeretne híres énekesnő vagy színésznő lenni szerintetek lebeszéljem?

Figyelt kérdés
Már 3 éves kora óta ez az álma és én nem tudom hogy mit csináljak.Most éppen az jutott eszébe hogy egy modellügynökséghez szeretne menni hátha attól már megkezdi a pályafutását.Tanácstalan vagyok segítsetek
2010. aug. 7. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne. Ha ez tetszik neki ezt akarja csinálni akk hagy csinálja. Legfeljebb ha nemkell a modellügynökségnek v nemtom kiknek majd feladja ezt az álmot.
2010. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Mennyi idős most a lányod?

Szerintem elengedheted, de tisztázd vele, hogy ez csak amolyan másodállás szerűség lehet, ugyanis, ha kiöregszik belőle, és "csak" jó hangja van, de nem egy született legenda, ahogy ma mondják, akkor 40 éves korában már nem fog tudni megélni ebből. Aztán ki tudja! Lehet, hogy éppen másképp alakulnak a dolgok. De mindenképpen legyen egy második megoldás, lehetőség a zsebetekben. Pl. egy jó szakma.

2010. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

le ne beszéld az elsőnek igaza van ... talán kitart az elképzelése mellett de bird rá hogy tanuljon addig valaminek pl. emlitsd fel elötte Völgyi Gabit aki amellett hogy a Unique énekesnője már ügyvédnő és elvégezte a jogi egyetemet...


valami ilyesmit kellene.

2010. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Felvételi előtt engem is próbált apám befolyásolni és marha sz*r érzés volt.Kb. úgy jött le nekem az egész,hogy szerinte nem jó suliba akarok menni és le akar beszélni róla.Nem sikerült neki.


Szerintem a szülőnek az a dolga,hogy támogassa gyerekét.Beszéld meg vele,mondd el mit gondolsz erről.A legjobb egy kompromisszumos megoldást találni.Elkezdheti az éneklést/színészetet,de melette tanul valamit.Hiszen,ha nem szereti a közönség és nem fut be,nem lesz munkája akkor is meg kell élnie valahogy...Ezért kell egy szakma,vagy diploma is,hogy 2 lábon álljon a földön.

Ha tényleg ezt szeretné,támogasd őt,de tanuljon tovább,mert az is fontos!

15/L

2010. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gyönyörűen énekel ezt állíthatom.Most már csak annyi hogy szeretne valahova járni ahol tanítják neki az éneklést a színpadi dolgokat stb... de hol lehet ilyet találni?Egyébként van más elképzelése is pl:ügyvéd is szívesen lenne de azért annyira nem.
2010. aug. 7. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pedig járjon énektanárhoz.Mellette pedig elvégezheti az egyetemet és ha az éneklés nem jön össze még lehet ügyvéd,ami szintén szimpatikus neki:)

15/L

2010. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, h hány éves a lányod. Itt ahol én lakok, (Bp. 18.ker.) van egy gimi, ahol van ének és színjátszó szak. Ugyan olyan mint egy rendes gimi, csak nekik több az ének óra, és tanulnak színjátszást is. Meg persze van több tagozat is: sima, nyelvi, stb. Tehát ha oda menne a lányod, megláthatná, h milyen ez, és ha tetszik neki, akkor jó, ha meg mégsem jön be, akkor is lesz egy érettségije, és tanulhat tovább.

Ha meg már középiskolás, akkor szerintem írasd be egy énektanárhoz, de közben tanuljon, ne csak arról szóljon az élete. Lehet, h sikeres énekesnő lesz. Sosem lehet tudni.

2010. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ügyvéd vagyok és nem volt könnyű elérni.

Főleg, ha még énekeltem is volna mellette!!!


Ne tiltsd a lányodat, mert egy életre ellened fordulhat emiatt. Inkább készítsd fel arra, hogy nem biztos, hogy sikeres lesz, mert a tehetség, a szép hang önmagában semmit sem ér. Az általa választott életforma nagyon sok csalódással, lemondással és kudarccal jár. ( az ügyvédi hivatás is ilyen egyébként!!! ) Ha erre felkészül könnyebb lesz elviselni mindent.

2010. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én színésznő szeretnék lenni.

anyumékkal megbeszéltük,hogy nem fognak akadályozni,de mellette tanuljak.fogok járni majd színjátszó körbe,és lesz ami lesz:)

szerintem semmiképpen sem akadályozd meg. főleg ha már kiskora óta szeretné ezt.ha nem fog neki összejönni akkor előbb utóbb bele törődik,de nem te leszel a hibás,hogy nem adtál neki esélyt.

13/L

2010. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én énekesnő szeretnék lenni :) Sokak szerint van hozzá tehetségem, én meg reménykedem. :D

Anyukám sokáig próbált lebeszélni róla, de nem sikerült neki. Szóval most mellettem van, úgy hogy szeptembertől énektanárhoz fogok járni. Ez nagyon jól esik :)

Amúgy Ő akkor kezdett rájönni, hogy mégis csak mellettem kell lennie, mikor hívtak, hogy énekeljek esküvőn, elsőáldozáson, meg a Városházán. [előtte nyertem karaoke versenyt is, de az nem nagyon érdekelte. Szerinte valami "komolyabb" ének versenyen kéne elsőnek lennem, és az már valami]

Amúgy színkitűnő vagyok, egészségügyi, vagy matematikai középiskolában fogok tovább tanulni, és orvos szeretnék majd lenni [természetesen, ha sikerülne énekesnőnek lennem [ami szerintem nehezen jönne össze-de a remény hal meg utoljára]] :)


Szóval szerintem ne beszéld le, hanem támogasd. Ha nem sikerülne neki, úgyis találna valami más munkát. De lehet, hogy csak most szeretne modell lenni, és később nem :)


13/L [bocs, hogy összevissza írkáltam, csak már kicsit fáradt vagyok :]

2010. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!