Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki szeretne színésznő vagy...

Ki szeretne színésznő vagy énekesnő lenni?

Figyelt kérdés
Én szeretnék, de tudom úgy sem leszek az ez csak egy álom marad örökre! : S
2010. nov. 13. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem, de nemrég értem haza egy barátnőm koncertjéről. Ő énekesnőnek készül.

Nem túl jó a hozzáállásod. Ahhoz, hogy színpadra állhass, tehetség, valamint sok tanulás és munka kell. Amivel egyébként még a tehetség jelentős részét kompenzálni is lehet.

Ha ezzel szeretnél foglalkozni, akkor tessék megkeresni egy iskolát, ahol ezt tanulhatod, keress fellépési lehetőségeket, akár énekkarral (ha jó vagy, idővel kaphatsz szóló szerepet), akár vokalistaként, akár színjátszókörben, stb.

Ha csak ülsz és vársz, valóban csak álom marad a dolog, de ha teszel is érte, akkor összejöhet.

2010. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet. :)
2010. nov. 14. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem készülök ilyen pályára, nem tudok szerepelni, lámpalázas lennék, de első jót írt, ha csak várod, hogy történjen vmi, tényleg nem lesz belőled semmi, de ha mész a dolgok után, pl. jársz énekkarba, suliban színjátszó, dráma szakkörbe, válogatásokra...akkor még lehet is belőled vmi. Sok sikert!
2010. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én ebből már kinőttem.

10 évesen én is az akartam lenni.

2011. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ledegradálta sok kontár ezt a szakmát

ma akkor lehetsz énekesnő ha modell vagy és meguntad a pózolást vagy kijöttél épp a VV villából.a számítógép és hightech korában jó hang se kell már azt is megkeverik...

színészet:hát ja szerintem mi gyk-sok is képesek lennénk olyan produkcióra mint a barátok közt felfújt ürgéi csak nekünk nincsenek elég befolyásos spanjaink

2011. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!