Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan kezelték azt a...

Szülők! Hogyan kezelték azt a helyzetet, ha látjátok hogy a kamasz lányatok tipikusan a település cafkája, őrá mondják hogy több péniszt fogott, mint kilincset, és ez sajnos igaz is? Nem tudni kitől örökölte, vagy látta a példát.

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 10:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Örülök, hogy lett belőle valaki, nem úgy mint belőlem, aki 30 éve ugyanabban az irodában gyárja a papírokat.
2020. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Bízom benne, hogy nem lesz ilyen egyik gyerekem sem, nem erre neveljük őket. Ha mégis, akkor igyekszem elfogadni, hogy máshogyan éli az életét, mint ahogy mi. Viszont ha belső harcaink lesznek is emiatt, azt senki nem fogja látni kívülről és ő is tudni fogja, hogy határtalanul szeretem, bármit is csinál.
2020. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom nem ilyen választ vársz, de a település cafkái általában:

1) a szülő is több péniszt fogodt, mint kilincset

2) mindent megadnak a szülők, kivéve szeretetet

3) egyáltalán nem foglalkoznak a gyerekkel

4) túlféltik és így lázad a szülei ellen


Egy normális értékrendben nevelt gyerek ritkán válik ilyenné.

2020. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Erosen elgondolkoznek hogy annak ellenere amit tanitottam neki a teste megbecsuleserol hogyan juthatott idaig a tudtom nelkul. Egeszen biztosan leulnek vele es megprobalnam kideriteni mit igyekszik potolni ezzel. Lelkileg ep gyereknek nincs szuksege tobb farokra ahhoz h boldog legyen. Valoszinuleg szeretet v figyelemhianyos.
2020. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Pletykákban nrm feltétlen bíznék. Baratnőmnek pl hasonló híre volt, de csak sok fiúval csókolózott meg "járt".

Csak mivel nagyon csinos volt, gondolom a fiúk dicsekedtek olyan dolgokkal amiket nem tettek meg.

2020. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Az ő élete, úgy basa el, ahogy akarja. Én mutattam neki egy példát, ha ő azt nem követi, az ő dolga.
2020. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem is tudom... Az első, zsigeri reakció persze nekem is a kiakadás és utána talán mindenféle retorzió lenne, mint szerintem sokunknak. De ha jobban belegondolok, lehet, egy fokkal még ez is jobb, mint a senkinek sem kellő, szánalmas, nyomorult, csúnyácska kis apáca "státusz", amit én birtokolok.
2020. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

#6 de utálom ezt az ő élete úgy basa el dumát. Tipikus, mosom kezeimet.

Azért vagyok az anyja, hogy s*ggbe rúgjam, ha azt látom, hogy egyenesen a vesztébe rohan. Kamaszról van szó. Egy felnőtt önálló életet élő felnőttnek már csak véleményt nyilváníthatsz, de egy kamaszt még terelni kell.

2020. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Derjaderja ***** válasza:
71%

Hát én biztos nem hagynám. Kamasznak még tanulni való legfeljebb a szex, egy tartós kapcsolatban.

De nem is tudom elképzelni, hogy normálisan nevelt gyerek ilyen legyen.

2020. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

8!


Kamaszról van szó. Az átlag kamasz mindent tud és mindent jobban, a szülő csak hátráltatja az életben és max két dologra jo: pénzt ad és gondoskodik rólad, amúgy tök fölösleg.

Ha elmondom a gyereknek, hogy mi a helyes, és ugyanazt a jó peldat is mutatom, akkor én megteszek mindent, ami egy szulotol elvarhato. Mi mast kellene tenni? Bezarni? Jaja. Majd reggel elviszem a suliba, délután megyek érte, a napja tobbi részét pedig a szobájába zárva tölti, amíg 18 nem lesz?

Igenis az ő élete, az ő felelőssége.

2020. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!