Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan kezelték azt a...

Szülők! Hogyan kezelték azt a helyzetet, ha látjátok hogy a kamasz lányatok tipikusan a település cafkája, őrá mondják hogy több péniszt fogott, mint kilincset, és ez sajnos igaz is? Nem tudni kitől örökölte, vagy látta a példát.

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 10:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
én a szeretet és figyelemhiány miatt voltam "cafka" most már látom. Ahogy ezt begyógyítottam magamban, le is álltam a kicsapongó életmóddal.
2020. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
Inkább agyoncsapnám. Szégyenkezne a fene.
2020. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

Hát nézd, àltalában az lesz a falu cafkája, akinek ezt engedik a szülei, túl szabadosan nevelik, mindent megengednek neki vagy nem is foglalkoznak vele, mit csinál.


Ahol van némi kontroll, odafigyelés és határok betartatása, ott ez nem játszik.


Úgyhogy elgondolkodnék rajta, milyen szülő voltam eddig. Monduk, mar úgyis mindegy.

2020. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kontroll az van. De feltünően szép. Nem dicsekvés képpen, de az anyjánál is szebb. Az alakja is tökéletes. Korához mérten fejlett. Gyönyörű nagy mellei vannak.
2020. okt. 4. 11:52
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Te ki vagy a történetben?
2020. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

Ahham. Hát ha olyan primitív családból származik, ahol a rokonok - vagy egyenesen az apja - olyanokat írosgat a gyerekről, hogy "gyönyörű nagy melle van", nem is csodálom, hogy a falu cafkája...


Azèrt, mert valaki szép, nem lesz automatikusan r*banc. Ha kontroll van nálatok, hogy van egyáltalán lehetősége eljárni cafkáskodni?

2020. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hogy van lehetősége? Iskolába csak el kell engedném. Ahogy írtam is nem dicsekedni akartam, de tény. 15 évesen már nagy kerek cicije volt. Nem tudom szebben leírni.
2020. okt. 4. 12:34
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
És az iskolában fogdossa a péniszeket vagy m
2020. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Derjaderja ***** válasza:
55%

Mondjuk tényleg mérlegelni kell, hogy a pletyka nem igaz. Mint az Amerikai szépségben a szőke lány.


Másrészt durva, hogy szerintetek egy kkiskorú azt csináljon, amit akar, mert nem tudtok rá hatni. Sok család azért megoldja, hogy ne a 16 éves csicskája vagy pénzeszsákja legyen a szülő.

2020. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
Közepesen zavarna. Mert ,,jaj, mit mond a falu", de közben ha vèdekezik, ès önszàntàbòl csinàlja, akkor a XXI. szàzadban nem azt csinàl, amit akar?! Lehet mindenik nagyon prűd, de ha szèp lettem volna, lehet èn is ìgy tettem volna.
2020. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!