Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 évesen tanga bugyi, nagy...

15 évesen tanga bugyi, nagy kivágás, ez normális?

Figyelt kérdés
Kettö lányom van,az egyik kamaszodik. Nagyon nehéz kezd a szitu lenni. Elsösorban az öltözködéssel kapcsolatban. A nagy bugyi már ómódi,a francia nagy és nem kényelmes,ha neki akarom mondani milyet hordjon, akkor az a válasz,hogy én miért hordok. Egyre gyakoribbak voltak a nyáron a nagy kivágásu trikók,átlátszó nadrágok, átlátszó fehernemük... Tapasztalatokat szivesen fogadok,bizonyára ugyis magunk oldjuk...Csak azt gondoltam ennyire fiatalon nem kell ilyet igy oldanom,vagy ennyi evszekedéssel jár... Köszönöm. Egy fáradt anya

2020. okt. 21. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Tangát már 14 évesen hordtam. Azóta sem hordok mást, nekem ez a kényelmes. (Hagyjuk már ezt a "felfázós", bélbaktériumos baromságot. Ha az ember ügyel a higiéniára semmi ilyesmi probléma nem lehet. Nekem a 20 éves tanga hordás alatt soha semmi bajom nem volt. Bár volt olyan lengyel munkatársam, aki azért nem hordott tangát, mert hogy kakis lesz neki. Na ő, aki nem tudja kitörölni rendesen ne is hordjon tangát.) Ha a lányodnak a tanga kényelmes akkor nincs azzal probléma. A kivágott és átlátszó felsővel sem lehet baj egy bizonyos határig. Ne lógjon ki belőle a felpushuppolt melle, de azért garbóban sem járhat. Amitől most nyáron kivoltam az a derékig felhúzott p*csa gatya, amiből konkrétan ki volt a tinik fél feneke és ehhez a hasmutogatós, kivágott spagettipántos toppocska. Na én ezt tuti nem engedném. Nem vagyok prűd meg semmi ilyen, de ez már túlzás szerintem.
2020. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Én 14 éves korom óta hordok tangát, amelyik bugyi tetszett/tetszik megveszem, ha az egy csipke akkor pont az. Én magam miatt öltözködöm úgy ahogy, magam miatt választom a fehérnemüimet, nekem kell tetszenie. Nem hiszem hogy sok közöd lenne ahhoz milyen BUGYIT hord a lányod.
2020. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A tangával szerintem nincs semmi baj, gimiben azokon a napokon, amikor nem volt edzésem én is azt hordtam. Anyukám amúgy elég szigorú, de ebbe nem kötött bele soha.

A kivágot felsőknél meg csak annyi, hogy megfelelő helyre használja. Nem gond, ha van olyana is, de suliba ha lehet ne olyanba járjon, amiben bugyiig belátni. Aztán egy idő után alakulni, finomodni fog az ízlése.

2020. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom pontosan, mikor kezdtem tangát hordani, de 8. előtt valamikor. Szóval 15 se voltam még.

Amúgy meg nem értem, mi a baj vele. A fenekét gondolom ki tudja törülni... Nyáron kevésbé meleg, és ha sokat kell ülni egy pózban, nem sért, mint a bugyi varrása.


Ha meg nem látszik a melle meg az egyéb dolgai, miért baj, ha nagy kivágású dolgokban jár?

2020. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Derjaderja ***** válasza:
40%

12.

Én engedném a tangát, de az nem igaz, hogy nincs közöm hozzá. Legalábbis amennyiben én tartom el a kiskorú gyerekemet a saját ingatlanomban a saját pénzemből.

Azt a bugyit ki fizeti?

Ahhoz sincs akkor közöm, ha okostelefont vagy új táskát szeretne, vagy moziba menne.

Nyilván a másik intim szféráját tiszteletben kell tartani, a gyerekét is, nem érdekel a levelezése vagy ha nem tetszio a színe a ruhájának, de van egy határ a vállalhatatlan, krvás cuccokban, és olyanban nem mehet sehová egy gyerek (a tanga nem ilyen).

2020. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Kis és nagy dolog után a tisztálkodás hiánya okoz problémát, nem a tanga...


Én is 14 éves korom óta azt hordok. A fiúk soha nem látták mi van a nadrág alatt.


Nyári szünetben, kánikulában azt mondom rendben a forró nadrág és kis trikó, de iskolába semmiképp nem való.

El kell neki magyarázni, ha nem viselkedik szexistán, akkor mások sem fogják úgy kezelni. Sajnos ezt sok felnőtt nő sem fogja fel ésszel, aztán csodálkoznak, hogy a munkahelyen a külső alapján rangsorolják őket.

2020. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy mi van rajta ,senki se lát át a gatyáján. Akinek meg leveszi az bugyi nélkül is látja...
2020. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Én tangát már 10 éves korom óta hordok. Anya a kivágott felsőkről és picsanadragról mindig azt mondta hogy iskolába lehetőleg ne, amúgy is csak ritkábban vegyem fel, mert sokan emiatt kurvának nézhetnek.
2021. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Az nem normális ha a 15 éves kislányod mutogatja a bugyiját meg a cicijét, de ez felnőtt nőknél sem normális. Az viszont hogy áttetsző, csipkés - masnis az az szexis tanga bugyit hord és csipkés - masnis az az szexis melltartót hord az nem probléma mert elég ha neki ezek tetszenek és ha tanga bugyi akkor hogy az a kényelmes neki és azért hordja őket.
2022. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!