Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá...

Szülők! Mit szólnátok hozzá ha a 10-12 éves lányotoknak Ariana Grande lenne a példaképe?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, nekem nincs gyerekem, de van a közeli ismertségi körben egy 12 év forma lányka aki odavan ezért az előadóért, és ugye én még viszonylag fiatal lévén ismerem a művésznőt, hát hogy is mondjam, nem mutat jó példát a fiataloknak. Ti szülőként mit szólnátok hozzá ha a lányotok egy ilyen nőt tekintene példaképnek, aki minden dalában 18+ dolgokról énekel?

2020. dec. 27. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Azt se tudom kicsoda.

De nem foglalkoznék vele. Tinibálványok mindig könnyűzenei előadók szoktak lenni. Rajong értük mindenki, de ez nem azt jelenti, hogy olyanok is lesznek.

Engem az érdekelne, konkrétan a lányom hogyan viselkedne, nem az, hogy ki iránt rajong, és az az illető mit énekel.

2020. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. A férjem ennyi idösen biztosan metal-t hallgatott, aztán mégis derék ember lett belőle.

Egyébként is egy hónap múlva meg másik előadóért fog rajongani, ez normális ebben a korban.

2020. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

A legtöbb 12 éves angolja nincs olyan szinten, hogy értse a dalok szövegét, ha pedig a +18-as angol kifejezéseket is érti, akkor meg már tökmindegy, mit hallgat.


Ennyi idős korban ez azt jelenti, hogy olyan copfot akar, mint amilyen neki van, meg rózsaszin pólót, esetleg valami parfümöt, amire rá van írva Ariana Grande neve.

2020. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mai tiniknek az ilyenek, mint Ariana, Billie Eilish, BTS a példaképük, 20 évvel ezelőtt meg Avril Lavigne és hasonlók. Majd kinövik.
2020. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kerìtenèk neki nagy feneket, nekem nem szipmatikus, ő meg majd kinövi. Nem tudok ròla sokat, csak annyit, hogy egy borzalmas tinisorozatban egy buta liba szerepèt jatszotta, ès mintha rajta ragadt volna a szerep. Meg àtfestette magàt szìnesbőrűre. A hangja egyèbkent nem rossz...
2020. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

10-12 évesen nonstop Lady Gagát hallgattam (akkor még cd-n tehát a dalszöveg nem volt elérhető). Azóta tanultam meg angolul rendesen, és az azóta alig hallott számokat még mindig halandzsázva éneklem, hisz akkor még egyáltalán nem állt össze a fejemben a szöveg és így rögzült :D

Ha otthon kap egy normális értékrendet, akkor ezekkel a rajongásokkal nincs semmi baj

2020. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mondj olyan előadót aki tökéletes példát mutat a fiataloknak..
2020. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
20%

13 évesen én hatalmas kpop fan voltam, most 23 évesen képzőművészetis hallgató.


Nem tudom, hogy van-e ennél nagyon kontraszt tekintve, hogy a kpop mindenről szól csak a művészetről, egyediségről nem. :))

2020. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.


Az gyerekek ezeket a dolgokat kinövik, nem kell semmi komolyat belelátni ezekbe.

Csak egy átlagos kiskamasz lány.

2020. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
ő tudja, nem tiltanám tőle
2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!