Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Engednétek a 12 éves...

Szülők! Engednétek a 12 éves lányotoknak a szemceruzát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 17:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ráér 14 évesen is, bár még akkor is korai.
2013. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem.Legfeljebb egy kis szájfényt meg korrektort engednék.A többire ráér 16 éves kora körül.
2013. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem engeded megcsinálja máshol... A mai világban a 12 éves lányok is lassan 16-nak néznek ki, tehát elképzelhető hogy jól állna neki. Ettől függetlenül szerintem nem kéne 12 évesen sminkelnie magát.
2013. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem mia fenének egy kislánynak még 15 évesen sincs ilyenekre szüksége.nem kell itt a mai világgal jönni ugyanis azt az emberek alakítják,ha azt tartják normálisnak hogy 12-14 évesek sminkelnek,buliznak szexelnek akkor egy idő után ez lesz az átlagos még akkor is ha ez nem normális dolog.
2013. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
88%
én 12 éves lány vagyok, de én nem szeretném sminkelni magam, szerintem ez túl korai, az anyukám meg sem engedné, egy ilyen korú lánynak ez még nem áll jól, túl korai.Az osztálytársaim, úgy néznek ki mint a bohócok.Ha az Ön lány nagyon szeretne sminkelni, akkor ajánlani tudom én is a szájfényt, az még elmegy.
2013. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem! max valami természetesnek ható szempillaspirál, a szemceruza rettentően keményíti a tekintetet, ráadásul szempillaspirál nélkül borzasztó befejezetlennek hat. Éles vonalhoz túl kislány, szépen elsatírozni meg nem fogja tudni.
2013. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
12 évesen nem, 14 után angyone nyhén igen, de az az enyhe oylan enyhe lenne hogy nem látszódna csak épp kiemelné a szemet. Tudod az a smink a legszebb ami nem látszik hogy smink hanem olyan mintha smink nélkül lennél olyan amilyen.
2013. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem annó engedték, mert tudta édesanyám, hogy makacs vagyok, és ha nem engedi, megcsinálom máshol. Inkább segített, hogy ízléses legyen, és ne nézzek ki úgy, mint egy elcseszett pandamaci.

22/L

2013. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam anno 14 évesen jött el az a kor, hogy anyum nagy szájhúzva belement a szempillaspirálba... A nyolcadikos sulibulira sem festhettem ki magam jobban, az iskolában kikentem magam, hazaindulás előtt pedig vakartam le a sminket mint egy őrült.:D Mára ez egy nagyon jó emlék, amire szeretek visszagondolni, mert nincs bennem neheztelés emiatt, a mostani fejemmel belátom, hogy egy 12 éves KISLÁNYra nem való a smink. Én 12 évesen még kijártam tengózni az utcára, volt, hogy este úgy estem be mint egy hajléktalan, olyan koszos voltam... :) Nem a sminkkel foglalkoztam, és ezért hálát adok... 15 voltam, amikor elkezdtem sminkelni magam, az is szemceruza, korrektor, szempillaspirál volt. Pedig nemrég léptem ki a kamaszkorból, tehát "nem jártak más idők"...
2013. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anya nem engedte. És így visszateknitve, bármennyire is nagynak éreztem magam hozzá, egy 12 éves gyereknek (!) még tényleg nincs rá szüksége. :)

Most 16 vagyok, és kb. 14-15 éves koromban már használhattam szempillaspirált, szemceruzát és szájfényt is. De 16 éves fejjel rájöttem, hogy nem is kell nekem smink, így csak szempillaspriált szoktam használni a hétköznapokra. :)

2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!