Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves gyerekedet otthon...

12 éves gyerekedet otthon hagynád egyedül napi 8 órára?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Esetleg egy-egy alkalommal
Kevesebb időre igen, de 8 órára nem
Egyáltalán nem, semennyi időre
120 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a korban nagyon a gyerektől függ, engem simán otthon lehetett, mert képes voltam nyolc órán át olvasni a kanapén, de ismertem olyan gyereket, akit nem lehetett volna.
2021. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Az 6.-7. osztályos. Miért ne hagyhatnám egyedül?
2021. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
12 felett már nem jár gyerek után tp, így elég sokan kényszerülnek erre.
2021. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon gyerek függő. Most nagyon furcsa és jól demonstráló dolgot mondok: amikor a középső volt 12, csak úgy mertük otthon hagyni, ha ott volt vele az 5 éves kicsi. Ő vigyázott rá mellesleg sikeresen, hogy a nagyobb ne csináljon hülyeséget.
2021. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Engem simán otthon hagytak, és semmi bajom nem lett.
2021. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
10 évesen is simán otthon lettem hagyva, és nem gyújtottam fel a laskást...
2021. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Bennünket már simán otthon hagytak egyedül, én nem értem ezt a mai hisztit. Akkor még mobil sem volt. Most körbe van kamerázva a ház, van telefonja, simán felhív, ha baja van. Miért ne hagyhatnám otthon egyedül? Amúgy pl, az araboknál, ha megjön egy lánynak, férjhez is adják, és családanya lesz, nálunk meg 14 éves gyerekeket őrizni kell, nevetséges. Na, nem mondom, hogy adjuk őket férjhez, de azért egy kis önállóságra lehetne őket nevelni.
2021. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Minket elég hamar egyedül hagytak. Apám ott volt néha,de matton volt. Anyának muszáj volt dolgozni,hogy megéljünk,sokat éjszakázott is ( nővér). Szerencsére aztán elváltak. 12 evesen már lazán sütöttem is ezt-azt.

7es amúgy igazad van,más kérdésnél meg a 13 éves pasizni akar és aki leszólja az háborog,hogy az már nem gyerek. :D

2021. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, en kifejezetten szerettem egyedul lenni
2021. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon gyerekfüggő.
2021. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!