Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akinek nem dolgozik valamiért...

Akinek nem dolgozik valamiért az anyukája, azt a kamasz gyereke lúzer, élősködő, söpredék, nulla, senkiházinak látja?

Figyelt kérdés
Ezt mondja is? Pld, hogy egy semmittevő őt csak ne utasítsa semmire?
2021. jan. 19. 21:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Ezek nagyon súlyos szavak és azt gondolom, hogy valami jól el lett cseszve a nevelésében ha ilyeneket mond. (Még nem kamasz a gyerekem.)
2021. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, a te fejedben nagyon nincs rendben valami.
2021. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2-es miért?
2021. jan. 19. 21:36
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Commentke te vagy az?
2021. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem.Ezzel szerintem csak te vagy így egyedül.
2021. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem főállású anya volt az anyukám sokáig. Soha nem mondtam rá ilyet, és a fejemben sem volt még csak hasonló gondolat sem. Nem voltak tökéletes szülők pedig a szüleim, utólag azt gondolom, anyukámnak jobbat is tett volna, ha nem csak otthon van a 4 fal között. De nem miattam, hanem saját maga miatt.
2021. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Hát végül is van benne valami. Ha valakit eltartanak az ne parancsolgasson a másiknak, ne akarja megmondani mit csináljon mikor ő lusta felemelni a fenekét...
2021. jan. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

"Ha valakit eltartanak az ne parancsolgasson a másiknak, ne akarja megmondani mit csináljon mikor ő lusta felemelni a fenekét"


Aha. A kamasz nyiffnyaffot nem tartják el? Az amúgy meg van, hogy a HTB azért HTB, mert a felnőtt partnerével ők ketten így döntöttek?

2021. jan. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%

8as, az elkerülte a figyelmed hogy a legtöbb esetben a szülők vállalják a gyereket és nem fordítva?


Nekem aztán mindegy, de aki ingyenélő, az az én szememben nem teljes értékű ember.

2021. jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

9es, az elkerülte a figyelmedet, hoyg a szülők felnőtt emberek, akik képesek a saját életükről dönteni?


Nekem aztán mindegy, de aki bunko paraszt, az az én szememben nem teljes értékű ember.

2021. jan. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!