Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a baba székletében...

Lehet a baba székletében fekete színű élősködő?

Figyelt kérdés
Már kb egy hete a babámnak hasmenése van. Eddig rá lett fogva a fogzásra, majd egy kis betegségre. Viszont ma olyat láttam a pelusában, hogy majdnem dobtam egy hátast 3-10mm hosszú kanyargós kukac szerű izék, amik nem mozogtak. Viszont feketék. Gyorsan utána olvastam, és minden féreg, amiről írnak fehér, vagy sárgás. Kizárt hogy kaja maradvány, mert csak tápot eszik és a hozzá táplálással megszokott kajákat kóstolgatja. 6,5 hónapos. Amint tudom viszem orvoshoz. Találkozott már valaki hasonlóval? És mi volt az a székletminta alapján?

2012. máj. 17. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtál neki banánt véletlenül? Nálunk attól volt ilyen. Először én is megilyedtem, de ha élősködő lenne, az fehér lenne. Ha evett banánt, akkor ez tuti az! :)
2012. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon nagyot nevettem. Ma délelőtt evett 5 kanál banánt. És az ilyet okozhat? Most ledöbbentem.
2012. máj. 17. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a banán volt a hunyó. Kivizsgálták a kakiját, semmit nem találtak, aztán valahonnan hallottam én is és tényleg, mindig akkor volt olyan neki, amikor banánt evett. Szóval nyugi :)
2012. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
nyugi, a banán magja:)
2012. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez a banán:)
2012. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is frászt kaptam először, de kisakkoztam, hogy a banán rostjai lehetnek :)
2012. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a banántól lehet. Esetleg figyeld, hogy pár napig nem adsz banánt, és elmúlik e. Ne aggódj.
2012. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony! A banán! Ettől én is frászt kaptam először, aztán leesett... :D És azóta is olyan a kakija, ha banánt kap, szóval tutira az!!!
2012. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtatást mindenkinek!!!!!!!

:)

2012. máj. 17. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Még meg sem nyitottam a kérdést, csak elolvastam a főcímet:


"Lehet a baba székletében fekete színű élősködő?"


Rögtön mosolyogtam magamban, és gondoltam:

Na, szegény anyuka, ez is a banános kérdés lesz!:)))))


Ne haragudj, nem téged nevetlek ki, de ezen az ijedelmen azt hiszem mindenki átesik az elején, én is!:D

2012. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!