Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ez? Mit tegyek?

Miért van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy unokatesóm,14/L.Az anyjáéknak van egy kisebb gazdasága,ahol mindenféle mezőgazdasági gépek,többek között kombájn is van.Állandóan azt akarja vezetni,toporzékol,sír,de nem engedik neki neki,hogy vezesse,még valami bajt csinálna.Mindig mondom neki,hogy viselkedjen a korának megfelelően,jöjjön velünk szórakozni,ne legyen már dedós.Mondtam neki azt is,hogy fogynia kéne,mert nem egészséges,hogy szerintem van vagy 120 kiló és nem érdekli az egészsége.Mit tegyek?
2010. aug. 16. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Apám egy útépítő cégnél dolgozik, homlok-rakodón.Mikor meglátogattuk a munkahelyén, és felültem a gépére és én vezettem abban a nagy ülésben. Apu meg mellettem ült valahol, mivel a nagy izgalomba nem tudtam nagyon merre van . :D Ti miért nem teszitek ezt ? Most, miért nem ülhet bele ? Tudom,az nem gyereknek való az a sok nagy gép, de hidd el, kíváncsi, én kicsi lány koromban is imádtam a kocsikat, a tankokat, a motorokat, a kombájnt meg az ilyeneket.


A súlyát nem tudom, menj el vele sokat sétálni, nem muszáj neki futnia. Remélem segítettem.:)

2010. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ : )

pont ez a gond vele amúgy,hogy ha beül mellé az apja,vezethetné,de nem jön ki az apjával se...állandóan beszól neki,kibírhatatlan.én próbálok vele jóban lenni,de olyan elvont...meg aztán az a néhány év korkülönbség,ami köztünk van,lehet,hogy az a baj.jóllakok ha ránézek,az osztályában Cartmannek csúfolják : ( én sajnálom szegényt,de sportolni utál.a kondiban 5 perc után kifekszik...tanácstalan vagyok.

2010. aug. 16. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre sajnos neki kell rájönnie, hoyg változtatia kell. Amíg benne nicns meg az akarat addig magasról tesz rá :S

Amúgy majd benő a feje lágya :)

2010. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!