Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a kamasz, 15 éves...

Engednétek a kamasz, 15 éves fiatoknak, hogy akkor zárja be a saját szobáját kulccsal, amikor csak akarja?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 15:45
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
99%

#19

Nem tilthatod meg neki. Ha van egy kapcsolata, jól megvannak a lánnyal akkor ez egy természetes dolog.

Ha tiltod csak még jobban akarni fogják és úgyis megoldják máshol.

Ahelyett hogy tiltanád mondd el neki inkább a biztonságos védekezést.

2021. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem. Mi úgy lettünk nevelve, hogy 15 évesen nem akartunk még szexelni. Nem kellett tiltani. A dugi playboy meg a hentai volt a lázadásunk csúcsa. A Popcorn újsághoz csomagolt gumit feltöltöttük vízzel a csapnál, hogy mennyit bír ki. Persze, érdeklődtünk, ábrándoztunk róla de élesben kipróbálni még nem akartuk. Nálatok valami félre ment, ha úgy kell tiltani. Miért nem próbálsz az értelmére hatni?
2021. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
97%

Attól hogy valaki 15 évesen veszíti el a szüzességét nem lesz kevesebb.

Én is 15 éves voltam, szerelemből történt az első kapcsolatomban. 4 évig voltunk együtt. Akkor még miért lett volna gond hogy szexeltünk?

Felelősségteljesek voltunk, rendesen fel voltunk világosítva.

2021. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ha szexelni akar és a saját szobájában, otthon, biztonságban normális körülmények között nem lehet, akkor majd megoldja mashol.
2021. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
98%

Ja persze 22es, én se vagyok mai gyerek de 16 évesen szexeltem én is a Tiszaparton nyáron meg itt ott, és én még nem is voltam nagy k., nálam sokkal rosszabbak voltak az osztály-évfolyamtársaim.

Szexhez nem kell szoba! Bárhol lehet..

2021. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
99%
Nos, én se vagyok épp fiatal.... Engem nem érdekelt a szex 18 éves korom előtt. Az egyik osztálytársam viszont nem volt még 14, amikor az első gyerekét megszülte, a húgomnak meg 15 évesen volt az első szexuális kapcsolata. Az emberek nem egyformák és a szex iránti érdeklődés nem mindenkinél azonos korban jelenik meg.
2021. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
28%
úgy le lettem pontozva mintha bűn lenne 15 évesen nem szexelni XD. Engem is érdekelt, csak józan ésszel beláttam hogy még korai. Semmivel sem volt kevesebb vágyam rá, mint akinek meg volt már az elsö. Dehát ebben sem vagyunk egyformák.
2021. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Az én házamban azt tiltok meg amit akarok, akkor megyek be a szobájába amikor akarok, és akkor beszélek vele amikor akarok
2021. febr. 16. 19:09
 29/53 anonim ***** válasza:
96%
De jó lehet veled élni Adolf😅😅😅😅😅
2021. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
97%

Na pont az ilyen anyuka gyerekei fognak elmenni rossz irányba mert minden tiltva van neki.

Esetleg megprobalhatnal vele őszintén, megértően, nem itélkezve beszélgetni, nem az a megoldás hogy mindent tiltasz.

Ha tetszik ha nem akkor is szexelni fognak!

2021. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!