Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a kamasz, 15 éves...

Engednétek a kamasz, 15 éves fiatoknak, hogy akkor zárja be a saját szobáját kulccsal, amikor csak akarja?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 15:45
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

"Az én házamban azt tiltok meg amit akarok, akkor megyek be a szobájába amikor akarok, és akkor beszélek vele amikor akarok"


Aha. Ő meg 18 évesen úgy ott hagy, hogy magadhoz se fogsz térni. Kell a korlát, de nem ketrec.

2021. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Es ti mennyi idonkent engednetek, hogy a baratnojevel ottalvoa bulizzon? Tegnap elszokott, felhivtam az anyjat es mondtam neki h figyeljen ne legyen semmi. Majdnem rendorrel hozattam haza
2021. febr. 16. 19:15
 33/53 anonim ***** válasza:
96%

Azt fogod ezzel a viselkedéssel elérni, hogy teljesen megutál, semmit nem mondd el neked, szoba se áll veled.

Szóval mérlegelj hogy a gyereked a fontosabb vagy a szigorú szabályaid.

2021. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Túltoltad troll..
2021. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Igen, troll kerdes.

En vagyok a gyerek. Es az anyam meg az, akinek ki adtam magam egy az egyben.

Kivancsi voltam, elnezest. Koszi a valaszokat azert.

2021. febr. 16. 19:22
 36/53 anonim ***** válasza:
98%

Nos, bár nem épp pozitív dolog ahogy ezt kezelted, de ha tényleg ebben a helyzetben vagy, az igencsak kellemetlen.

Mondanám, hogy mutasd meg Anyudnak ezt a "társalgást", de valószínűleg azzal sem érnél el pozitív irányú változást.

Ezt sajnos ki kell bírni. :(

2021. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
21%

erre van esze a 15 éveseknek, elszökdösni meg szexelni, felelősséget vállalni a tetteikért bezzeg nincs.


Kérdező aztán majd pislogsz ha egy szökés után mennél haza és le van cserélve a zár.

2021. febr. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
86%

37!


Lecserélve a zár? Értelmetlen lenne, kiskorú még, a szülő köteles a lakhatását biztosítani.


Kérdező!


Ott alvást nem igazan favorizálnám. 15 évesen még gyerek vagy, az együtt alvás pedig - az én véleményem szerint- a komoly, felnőtt párkapcsolat része. Így aztán max alkalmanként egy hétvége és annyi. 16 évesen már lehetne minden hétvégén, azzal a feltétellel, hogy nem csak nálunk, hanem a másik gyerek szüleinél is ugyanannyi alkalommal vannak. Az nem játszik, hogy egy plusz embereke itt tölti minden hétvégéjét.

2021. febr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
10%

38as, egy szökdösős gyereknek nem köteles. Elég ha bemegy a gyámügyre hogy nem bír a gyerekkel, máris megoldódik a lakhatása egy kellemes lakásotthonban.


Ha puncihoz járni nagyfiú, akkor tartsa is el magát nem igaz?

2021. febr. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
98%

39!


Jó ég, te aztán buta vagy mint a tök. A szökdösős gyereket is köteles eltartani és a lakhatását biztositani. A nevelés része. Ja, hogy az nem megy neki, mert szülő helyett valami SuparMax börtönőrnek képzeli magát és semmit nem enged neki...

De csak halkan megjegyezem még: ha be is kerülné lakasotthonba, amjj uyga kizárt, a szülő tartáséi kötelezettsége nem szűnik ám meg, csak a felügyeleti joga. Magyaran a gyermek onnantól azt csinál, amit akar és amit az otthonban engednek neki, anyja meg fizeti minden költségét

2021. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!