Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak hogy a szüleim...

Mit csináljak hogy a szüleim ne vegyék el a telefonom? /16L

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és a szüleim minden este nyolckor elveszik a telefonom. Ha mondom hogy pillanat, elköszönök a csoportban a barátaimtól kitépik a kezemből.. Sosem voltam rossz tanuló, kéttannyelvű gimibe járok és színötös tanuló vagyok. Hogyan tudnám meggyőzni őket hogy ne vegyék el a telefonom? Ráadásul ez az első évem ebben a suliban, szóval úgy érzem mindenről lemaradok így, és a csoportos beszélgetésekben sem tudok részt venni.. Tök rossz hogy most kellene kialakítanom a baráti köröm és barátokat szereznem, és hát konkrétan elveszik a lehetőségem erre. Délutánonként általában tanulok, és nincs időm erre, szóval még azt sem lehet mondani hogy barátkozzak akkor...

2021. febr. 24. 07:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 9-es, igazad van, azt hiszem eddig ott rontottam el hogy rosszul reagaltam a dolgokra, megpróbálom veluk nyugodtan megbeszélni. Csak sajnos a szüleim elég régimódiak, és nem mindig lehet megbeszélni velük mindent, mert lezárják azzal hogy "mi vagyunk a szüleid, ez lesz és kész" és az érveimre legtöbbször azt mondják hogy "nembaj akkor is így lesz"
2021. febr. 26. 06:38
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

"Mit csináljak hogy a szüleim ne vegyék el a telefonom? /16L"


Baszd szájba őket, vagy szúrd ki a kereküket, vagy basz le a visszapillantó tükrükrt valamit ami sokba fog kerülni, aztán kétszer meggondolják, hogy kivel szívóznak 😉

2021. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es, te melyik évben születtél?

Nálunk nem voltak meglepők este 11 után az ilyen kérdések az osztálychatben:

"XY-ből mi a házi?"

"A matekot hogy kell megcsinálni?"

"Holnap fekete-fehérben kell menni?"

"Egy angol fordítást valaki nem küld? Meghálálom."

"Miből írunk felmérőt holnap?"

Stb.


A legkésőbbi ilyen kérdés rekordja azt hiszem éjjel 2 fele volt, de még arra is érkezet válasz. 4-en voltunk inszomniások az osztályban :D


S amikor én iskolás voltam, még vírus se volt, így a sima beszélgetések élőben folytak az osztályteremben. De most a diákok még azt is online kell intézzék.

2021. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem normális dolog hogy elveszik...

Nekem van egy pár felesleges régebbi telefonom, ha kell adok egy J1 Minit 5k ért

2021. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én adok egy Lg Leont 10 ért 😉
2021. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!